Multifly!

Multifly!

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Multifly?

Online slot Multifly sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a obsahuje 243 výherných ciest.

Aká je téma hry Multifly?

Túto hru zaraďujeme medzi automaty so zvieratami. Na valcoch sa točia chameleóny, papagáje či žaby.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Multifly nájdete Wild symboly, Scatter symboly a špeciálnu funkciu Dropdown s neobmedzenými násobiteľmi výhier.

Je možné v hre Multifly získať freespiny?

Áno, na tomto automate môžete získať naraz až 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, samotná hra Multifly nemá svoj vlastný jackpot. No v niektorých kasínach môže byť doplnená o lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Multifly?

Náš tip: Všetky symboly výhernej kombinácie z automatu zmiznú a na ich miesta dopadnú nové spoločne s Wild symbolom. To môže viesť k zisku niekoľkých výherných kombinácií za sebou.

Vyskúšajte si výherný automat Multifly! zadarmo

Moderný automat so zvieratami

Máte radi online hracie automaty ako napríklad Prasa v balíku alebo Piggy Riches Megaways, kde hlavnú úlohu hrajú zvieratká? Skúste si tentokrát online výherný slot Multifly. Okrem príjemnej témy ponúka hráčom niekoľko špeciálnych funkcií a bonusov, vďaka ktorým sa s týmto automatom od Yggdrasil určite zabavíte. Skvelá pestrofarebná grafika, energická hudba, 243 výherných ciest či miznúce výherné symboly s násobiteľmi výhier na každom valci. To je len časť z toho, čo vás na online slote Multifly čaká.

Online výherný automat Multifly je vyskladaný z 5 valcov a 3 riadkov. Pre dosiahnutie výhry musíte vytočiť na jednej z 243 výherných línií tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov so začiatkom na prvom valci zľava. Výška výhry už potom závisí od symbolu, ktorý kombináciu vytvoril. Pohľad na výhernú tabuľku by vás mohol trochu zaraziť. Najvyššiu hodnotu má symbol papagája, no za jeho 5-násobné vytočenie získate len 4-násobok stavenej sumy. To naozaj nie je žiadna sláva. Autori však hroziacu nudu odvrátili niekoľkými bonusmi a jedinečnými špeciálnymi funkciami.

Bonusy a špeciálne vlastnosti

Po dosiahnutí akejkoľvek výhernej kombinácie jej symboly zmiznú a na ich pozíciách sa vždy objaví Wild s ďalšími základnými symbolmi. To môže viesť k zisku niekoľkých výherných kombinácií za sebou. Ide o špeciálnu funkciu Dropdown.

Na automate Multifly nechýba tradičný bonusový tandem Wild a Scatter. Wild symbol je žolík a v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Scatter symbol aktivuje 10 freespinov, ak ho vytočíte trikrát.

No a ešte je tu jedna špecialitka. Každý valec stráži jeden chameleón. Všetci piati akoby spali, no to sa len zdá, oni nehybne a trpezlivo čakajú na svoju potravu. Akonáhle sa na automate zobrazí svetluška, ktorá sa objavuje na Wild symboloch, chameleón natiahne svoj jazyk a svetlušku zhltne. A každá takáto zhltnutá svetluška zvyšuje násobiteľ výhier, ktorého ukazovateľ je pod každým chameleónom. Progresívny násobiteľ sa vynuluje až po nevýhernom spine, čo neplatí vo freespinovej hre. V nej je multiplikátor výhier zachovaný aj po nevýhernom pretočení.

Zahrajte si Multifly aj úplne zadarmo

Pri online hracom automate Multifly dokonale vypnete, príjemne sa odreagujete a pri správnej dávke šťastia na ňom môžete dosiahnuť atraktívne výhry. Postarajú sa o to nielen freespiny, ale aj funkcia Dropdown a neobmedzené násobitele výhier. Tento šikovný automat od Yggdrasil si môžete zahrať v kasíne a u nás vyskúšať aj úplne zadarmo.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

  • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
  • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
  • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty