Prasa v balíku

Prasa v balíku

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Prasa v balíku?

Online slot Prasa v balíku má 5 valcov, 3 riadky a 15 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Prasa v balíku?

Prasa v balíku patrí medzi exkluzívne automaty so zvieracími postavičkami na valcoch.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Prasa v balíku toho ponúka dosť. Wild symbol, 2 scatter symboly, freespiny, funkciu gamble aj progresívne jackpoty Synot Progressive Bonus.

Je možné v hre Prasa v balíku získať freespiny?

Áno, jednorazovo je možné získať až 10 freespinov, za 3 symboly Free Spinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Okrem 4 úrovní Synot Progressive Bonus je táto exkluzívna hra vytvorená pre online herňu eTipos.sk aj súčasťou siete platformový jackpotov kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Prasa v balíku?

Náš tip: Najlepšou cestou k veľkej výhre je vytočiť 3 scatter symboly bonus a v následnej click and pick minihre si vybrať najvyššiu výhru a najvyšší násobok.

Vyskúšajte si výherný automat Prasa v balíku zadarmo

Prasa v balíku TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
11913 €
Úroveň:
Gold
17831 €
Úroveň:
Silver
444 €
Úroveň:
Bronze
58 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Obľúbené prasiatka konečne aj v online slote

Neveríme, že ste sa ešte nestretli s partiou zábavných prasiatok, ktoré vo svojich exkluzívnych žreboch využíva Tipos. Prasa v žite a Superprasa v žite nájdete dnes aj vo forme online žrebov, ktoré pozná naozaj každý. A ich obľúbenosť je taká vysoká, že sa Tipos rozhodol svoju najobľúbenejšiu značku trocha rozšíriť. Spoločne s českou spoločnosťou Synot Games vzali zábavných bravov a preniesli ich na valce online automatu. S radosťou môžeme oznámiť, že sa táto operácia podarila a vznikol jeden z najlepších exkluzívnych slotov v ponuke Tiposu.

Bonusy a špeciálne funkcie

V online hracom automate Prasa v balíku točíte 5 valcov na troch riadkoch a k výhre vám dopomôže 15 fixných výherných línií. To by ale bola dosť nuda bez poriadnych bonusov. Toho si autori boli vedomí a nasypali do slotu poriadneho bonusového korenia.

Základom je samozrejme Žolík, teda Wild symbol, ktorý nahrádza chýbajúce symboly na výherných líniách. Ten má dokonca dva módy, tento klasický v bežne hre a špeciálny mód vo voľných pretočeniach. Vo freespinoch tiež funguje ako žolík, ale ešte aj pridáva vždy +1 bod k násobiteľu výhry. Je teda dobré ich nazbierať čo najviac.

Okrem Wildu potešia až dva Scatter symboly. Prvým je symbol bonus. Vytočiť sa dá iba na prvých troch valcoch a ak sa vám to podarí, dostanete sa do dvojkolovej minihry. V prvom kole si vyberáte z balíkov s peniazmi. Vašim cieľom je samozrejme nájsť ten, ktorý skrýva najvyššiu sumu. V druhom kole si vyberáte z dvoch diamantov a opäť by ste si mali vybrať ten, ktorý skrýva vyšší násobiteľ. Týmto násobiteľom sa následne vynásobí suma z prvého kola.

Druhý scatter je pani prasiatková a pošle vás do freespinov. Tých je síce iba 10, ale zasa nejde len o bohapusté točenie valcov zadarmo. Už sme spomínali, že zbierate Wildy, ktorých výsledná suma na konci voľných pretočení vynásobí vašu celkovú výhru získanú počas freespinov.

Ak by sa vám výhry málili, každú si môžete znásobiť hneď niekoľkokrát cez funkciu gamble. Záleží len na tom, na koľko kôl máte odvahu.

A vlastne ešte je tu jeden bonus (alebo dva). Keďže sa jedná prakticky o Synot automat, Prasa v balíku je zaradený do siete 4-úrovňového jackpotu Synot Progressive Bonus. Máli sa vám to? Tak máme pre vás skutočnú bombu. TIpos zaradil aj tento online automat do siete svojich platformových jackpotov (3 úrovne). Takže dokopy sa sá na ňom zabojovať o jednu zo siedmych jackpotových výhier! Tak tu už ide ozaj do tuhého.

Prasa v balíku nájdete exkluzívne v kasíne na eTipos.sk

Prasiatka v balíku je naozaj veľmi pekná online hra. Nielen vizuálne, ale aj herne poskytujú zážitok, na ktorý sa nezabúda. Veríme tomu, že sa v ponuke presadia a budú patriť na čelné miesta. Zahrať si ho môžete exkluzívne iba v online herni na ecasino.etipos.sk a my vám vrelo odporúčame, aby ste tak urobili. Vyskúšajte najskôr demoverziu, kde sú k dispozícii všetky funkcie, tak ako v bežnej verzii a následne sa môžete pustiť aj do hry o reálne peniaze, budete sa svinsky baviť...

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty