Apache Way

Apache Way

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Apache Way?

Online výherný automat Apache Way má 5 valcov, 3 riadky a 25 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Apache Way?

Na valcoch tejto hry sa točia zvieratá typické pre Divoký západ. Hru teda radíme medzi automaty so zvieratami, prípadne dobrodružné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Apache Way obsahuje Wild symbol, Scatter symbol, respiny, megasymboly 3x3, násobitele stávok, automatickú hru a turbo režim.

Je možné v hre Apache Way získať freespiny?

Áno, po vytočené 3 symbolov Scatter aktivujete freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých kasínach môže byť automat Apache Way doplnený o progresívne Jackpoty od Red Tiger.

Ako vyhrať na hracom automate Frutopia?

Náš tip: Počas freespinov sa tri stredné valce spoja a vytvoria jeden veľký 3x3 megasymbol, čo zvyšuje šance na atraktívne výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Apache Way zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
37037 €
Úroveň:
Daily Drop
672 €
Úroveň:
Hourly Drop
25 €
Niké Red Tiger Jackpot

Vitajte v online výhernom automate Apache Way, kde sa zvuky bubnov miešajú s pôsobivým vizuálom divokej severoamerickej prírody. Tento online automat od Red Tiger ponúka estetický pôžitok so silným indiánskym nádychom. S Apache Way sa vydávate na cestu, ktorá je očarujúca a plná potenciálu pre veľké výhry. Nezáleží na tom, či ste milovníkom prírody, fanúšikom indiánskej kultúry, alebo len hľadáte automat s unikátnou atmosférou.

Skladba, grafika a zvuky

Online automat Apache Way je vyskladaný z 5 valcov a 3 riadkov, pričom k dispozícii je 25 pevne stanovených výherných línií. Grafika Apache Way sú výsledkom premyslenej práce, ktorá odhaľuje širokú škálu farieb a detailov. V srdci divokej a nekrotenej prírody Severnej Ameriky, tento online slot prináša vizuálny a zvukový majstrovský kúsok, ktorý vás vtiahne priamo do centra indiánskej kultúry podobne ako Hunter's Spirit od Synot Games. Od hadov a púm až po ikonické orly, každý symbol je vykreslený s dôrazom na detail a kvalitu, čo umocňuje celkový zážitok z hry.

Zvuková kulisa hracieho automatu Apache Way je rovnako ohromujúca ako grafika. Pôsobivá kombinácia kmeňových bubnov a panovej flauty vytvára atmosféru, ktorá pôsobí až meditatívne. Každá veľká výhra alebo aktivácia bonusového kola je sprevádzaná vzrušujúcimi zvukovými efektmi, ktoré výrazne prispievajú k hernému zážitku.

Bonusové vlastnosti výherného automatu

V tomto indiánskom automate nechýba Wild symbol, ktorý plní rolu klasického žolíka a pomáha dopĺňať výherné kombinácie na líniách. Nečakajte od neho žiadne zložité vlastnosti.

Zaujímavejším prvkom je však slnečný Scatter symbol. Tento symbol môžete získať kdekoľvek na valcoch, nie je potrebné, aby bol na výhernej línii, aby vám priniesol výhru. Každý slnečný symbol nesie hodnotu od 1x až do 20x vašej stávky, čo predstavuje rôzne násobky aktuálnej stávky. Ak na hracej ploche vytočíte aspoň šesť takýchto symbolov, aktivuje sa funkcia Rituál slnka, čo je záruka významných výhier.

Navyše, každý slnečný symbol môže na valcoch zotrvať počas 2 až 5 spinov, čo vám uľahčuje ich zhromažďovanie. Pri funkcii Rituál slnka sa všetky slnečné symboly zamknú na mieste a dostanete tri bezplatné spiny. Ak počas týchto spinov vytočíte aspoň jedno ďalšie slnko, počet voľných spinov sa obnoví na tri. Táto funkcia pokračuje, kým nedôjde k ďalšiemu pristátiu slnečných symbolov, alebo kým nevyplníte všetky pozície na valcoch. Na konci sa všetky hodnoty zobrazujúce na slnku sčítajú a započítajú k vašej výhre. Ak vyplníte všetky miesta na valcoch slnečnými symbolmi, získate bonus vo výške 2000-násobku vašej stávky.

Online výherný automat Apache Way obsahuje aj druhý obľúbený Scatter symbol - Freespins. Tento špeciálny symbol sa objavuje na valcoch 1, 3 a 5. Ak ich na nich vytočíte, získate 5 voľných otočení. Počas týchto freespinov sa tri stredné valce spoja a vytvoria jeden veľký 3x3 megasymbol, čo výrazne zvyšuje vaše šance na výhru. Existuje tiež špeciálny symbol Mega Free Spins, ktorý, ak pristane na spojených valcoch, vám poskytne ďalšie 3 voľné spiny. V kombinácii s bežnými symbolmi Free Spins môžete získať až 5 ďalších voľných otočení. Počas týchto voľných otočení sa na valcoch tiež objavuje symbol Mega Sun o veľkosti 3x3. Po jeho vytočení sa okamžite spustí funkcia Rituál Slnka.

Hrajte zadarmo vo Svete hier Niké

Apache Way od Red Tiger je naozajstným skvostom vo svete online automatov, ktorý spája bohatú grafiku a pútavé herné funkcie s pôsobivým indiánskym motívom. S jeho stredne vysokou volatilitou a maximálnou možnou výhrou 2 571-násobku stávky, Apache Way ponúka vzrušujúci mix zábavy a príležitosti na získanie výherných kombinácií. Vyskúšajte si tento automat v online kasíne na nike.sk. Svojou dostupnosťou na mobilných platformách poskytuje Apache Way flexibilitu a pohodlie, vďaka ktorému si hru môžete vychutnať, či už ste doma, na cestách, alebo len relaxujete mimo domova.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty