Wild Hot Chilli Reels

Wild Hot Chilli Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Hot Chilli Reels?

Hracia plocha online automatu Wild Hot Chilli Reels pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a výhru tu zaznamenáte, ak na valcoch vytočíte výhernú kombináciu na niektorej z 10 výherných línií.

Aká je téma hry Wild Hot Chilli Reels?

Wild Hot Chilli Reels je ovocným hracím automatom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Špeciálne funkcie v hre Wild Hot Chilli Reels má na starosti jediný špeciál hry – Wild symbol. Ide o symbol čili papričky, ktorá ak sa zjaví na ploche, expanduje na celý valec a navyše ostatne uzamknutá na celom valci pre ďalší spin.

Je možné v hre Wild Hot Chilli Reels získať free spiny?

Nie, táto hra neponúka možnosť bonusovej hry s pretočeniami zadarmo.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný hrací automat Wild Hot Chilli Reels od Red Tiger nie je jackpotovou hrou.

Ako vyhrať v hracom automate Wild Hot Chilli Reels?

Náš tip ako vyhrať: Spôsobov ako vyhrať v tejto hre je viacero, avšak ak sa vám podarí vytočiť Wild symbol na všetkých 5 valcoch, tak sa môžete tešiť na 500-násobok vašej stávky. Veľmi peknú výhru v podobe 450-násobku stávky vám prinesie aj vytvorenie výhernej kombinácie pomocou piatich symbolov sedmičky.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Hot Chilli Reels zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
43987 €
Úroveň:
Daily Drop
457 €
Úroveň:
Hourly Drop
27 €
Niké Red Tiger Jackpot

Charakteristika hracieho automatu Wild Hot Chilli Reels

Online automatov s ovocnou témou je skutočne neúrekom a niekedy je veľmi ťažké si vybrať, ktorý by vám zapasoval na prvý šup. Aj preto si pre vás pripravujeme recenzie jednotlivých hier, ktoré vám, veríme, neraz pomôžu pri výbere.

V tejto recenzii si predstavíme hrací automat Wild Hot Chilli Reels, ktorého tvorcom sú vývojári z Red Tigeru. Ak ste sa už s ich hrami stretli, určite dobre viete, že ide o famózne kúsky s množstvom bonusových funkcií. Stačí keď spomenieme automaty ako napríklad Esqueleto Mariachi či Treasure Mine. A tak sme boli plní očakávaní, čo nám predvedie slot Wild Hot Hilli Reels.

Po zapnutí automatu Wild Hot Chilli Reels sme ostali mierne zaskočení. Na obrazovke sa na zjavili valce, ktoré nám dali hneď na začiatku tušiť, že pôjde tak trocha o retro záležitosť. A skutočne tomu tak bolo. Hracia plocha automatu pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 výherných línií. Výhru tu zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu z minimálne troch rovnakých symbolov na niektorej z výherných línií, pričom výherné kombinácie sú podobne ako na online automate Hot'n'Fruity vyplácané z oboch strán. Ako sme už v úvode spomínali, automat Wild Hot Chilli Reels môžeme pokojne zaradiť do kategórie ovocných slotov, keďže na valcoch si budete môcť vytočiť staré známe čerešne, pomaranče, ktorým sekundujú symboly BAR, hviezdy, zvonce, diamanty a sedmičky, ktoré majú z bežných symbolov najvyššiu hodnotu. Samozrejmosťou tohto slotu je aj mobilná verzia, funkcia autoplay a hru si môžete ešte viac zrýchliť turbo režimom.

Ovocie a čili? Na výhry dobrá kombinácia!

Aj keď online automat Wild Hot Chilli Reels je veľmi jednoduchou hrou, sme veľmi radi, že tvorcovia do neho nezabudli zaradiť aj špeciálne funkcie. Pod palcom ich má jediný špeciál tejto hry, ktorým je Wild symbol. Ten stvárňuje štipľavá čili paprička, ktorá je veľkým symbolom a v kompletnom zložení zaberá všetky tri riadky (veľkosť 1x3). Tento divoký symbol už tradične vystupuje ako žolík a nahrádza všetky ostatné symboly, no okrem toho dokáže omnoho viac. Wild symbol sa vám môže na valcoch zastaviť kedykoľvek a pokojne môže ísť len o jeho časť. Keď sa tak udeje, dôjde k postrčeniu tohto symbolu tak, aby sa zobrazil kompletne na celom valci. Následne sa tento Wild na valci uzamkne a ostane na svojom mieste aj počas ďalšieho zatočenia. Táto funkcia vám neraz prinesie zaujímavé výhry, dokonca si môžete ďalším točením opäť privolať ďalší Wild symbol. Keby sa vám podarilo valce komplet pokryť čili papričkami, dočkáte sa výhry v podobe 500-násobku vašej stávky. Niekedy stačí aj jeden špeciálny symbol na zaujímavé bonusy, čo poviete?

Roztočte Wild Hot Chilli Reels cez mobil, aj zadarmo

V jednoduchosti je krása. Aj takto by sme mohli uzavrieť recenziu tejto novinky medzi hracími automatmi Sveta Hier Niké. Wild Hot Chilli Reels je ovocný slot s nádychom retra, ktorý parádne vylepšuje Wild symbol čili papričky, ktorý vie expandovať a zároveň sa aj prilepiť na svojom mieste. Vyskúšajte si ďalší skvelý kúsok v podaní Red Tigeru, zahrať si ho môžete v online kasíne aj cez mobil.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty