Mystery Reels

Mystery Reels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Mystery Reels?

Výherný automat Mystery Reels sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Mystery Reels?

Ide o ovocný hrací automat s modernými prvkami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný slot Mystery Reels obsahuje Mystery symboly, bonusové koleso, násobitele stávok a progresívne Jackpoty.

Je možné v hre Mystery Reels získať freespiny?

Nie, táto hra freespiny neponúka.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online výherný automat Mystery Reels obsahuje Jackpoty od Red Tiger, ale nie všetky kasína ich do tejto hry nasadzujú.

Ako vyhrať na hracom automate Mystery Reels?

Náš tip: Aktivujte Bonusové koleso, vďaka ktorému môžete získať až 5 000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Mystery Reels zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100670 €
Úroveň:
Daily Drop
637 €
Úroveň:
Hourly Drop
19 €
Niké Red Tiger Jackpot

V srdci každého hráča je miesto pre klasické ovocné automaty, medzi ktoré radíme retro kúsky ako Sizzling Hot Deluxe, ale aj modernejší Mystery Reels od Red Tiger. S týmto 5-valcovým automatom plným tradičných symbolov a inovatívnych funkcií si užijete zábavu a napätie pri každom spine. Či už ste nováčik alebo skúsený hráč, táto hra vás pohltí svojou jednoduchosťou a zároveň šancou na parádne výhry.

Výherný automat Mystery Reels vám prinesie vizuálny pôžitok plný živých farieb a plynulých animácií. Každý symbol, od šťavnatých čerešní až po ikonické šťastné sedmičky, sa vyníma na tmavom pozadí, čo zabezpečuje výbornú viditeľnosť. Soundtrack udržuje dynamickú atmosféru hry, čo vám umožňuje ponoriť sa do každého točenia s plným nasadením.

Ako vyhrať na automate Mystery Reels

Mystery Reels je 5-valcový, 3-riadkový automat s 20 pevnými výhernými líniami. Aby ste dosiahli výhru, musíte získať aspoň tri zhodné symboly na výhernej línii. Hľadajte najmä šťastné sedmičky a zvončeky, ktoré ponúkajú vyššie výplaty. Ovocné symboly vyplácajú nižšie výhry, ale zato s vyššou frekvenciou. Relatívne vysoká volatilita tohto automatu sľubuje veľké výhry, ale vyžaduje to značnú trpezlivosť.

Bonusy a Jackpoty, ktoré menia hru

Hlavným ťahákom v Mystery Reels je Mystery symbol. Tajomný symbol označený otáznikom môže náhodne klonovať iné symboly a rozšíriť ich všetkými štyrmi smermi na viaceré pozície, čím zvyšuje šance na veľké výhry. Ešte vzrušujúcejšie je Bonusové koleso, ktoré aktivujete vytočením jedného alebo 15 bonusových symbolov. Točením tohto kolesa môžete získať štedré násobitele stávky alebo ďalšie spiny. Maximálne si z bonusového kolesa môžete odniesť výhru rovnajúcu sa 5 000-násobku stávky. V niektorých kasínach ponúka hra aj viaceré úrovne Red Tiger progresívnych jackpotov – napríklad Mega Drop, Daily drop či Hourly Drop, čím vám poskytuje šancu na získanie obrovských výhier v akomkoľvek momente hry.

Online automat vždy po ruke

Vďaka optimalizácii pre mobilné zariadenia si môžete vychutnať Mystery Reels kdekoľvek a kedykoľvek. Či už hráte na iOS alebo Android zariadení, automat sa prispôsobí vašej obrazovke a zabezpečí plynulý a nerušený herný zážitok.

Vyskúšajte si Mystery Reels v demo režime

Automat Mystery Reels predstavuje dokonalú kombináciu klasického ovocného šarmu a moderných herných prvkov. Je úplne jedno, či ste v online automatoch nováčikom alebo skúseným hráčom. Hra ponúka niečo pre každého. Vyskúšajte si túto hru v demo verzii a ak sa vám zapáči, navštívte online kasíno Nike, kde si ju môžete zahrať za reálne peniaze.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty