Rainbow Ryan

Rainbow Ryan

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Rainbow Rayn?

Rainbow Ryan pozostáva zo 6 valcov, 4 riadkov a 4096 výherných ciest.

Aká je téma hry Rainbow Rayn?

Hlavnou postavou online slotu Rainbow Ryan je usmiaty muzikant Ryan. Ide o hudobný výherný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Rainbow Ryan obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a špeciálnu funkciu Rainbow Reels.

Je možné v hre Rainbow Rayn získať freespiny?

Áno, naraz je možné získať až 20 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online automat Rainbow Ryan hru jackpoty nemá. Avšak v niektorých kasínach sme ho videli doplnený o progresívne Jackpoty platformy či kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Rainbow Rayn?

Náš tip: Funkcia Rainbow Reels dokáže zosynchronizovať 2 až 6 valcov, na ktorých sa po zastavení zobrazia rovnaké symboly.

Vyskúšajte si výherný automat Rainbow Ryan zadarmo

Hudobný skvost od Yggdrasil

Asi vám nepovieme žiadne tajomstvo, keď napíšeme, že online výherné automaty patria medzi najobľúbenejšie hry kasínových hráčov. A preto sa nemožno čudovať, že neustále pribúdajú ďalšie a ďalšie nové kúsky ako huby po daždi. V dnešnej našej recenzii sa zameriame na automat s názvom Rainbow Rayn. Tento slot uviedla na trh spoločnosť Yggdrasil a už v úvode vám môžeme prezradiť, že sa máte na čo tešiť.

Až 4 096 výherných ciest

Keď spustíte online hrací automat Rainbow Ryan určite vás upútajú najmä dve veci. Prvou bude hracia plocha, ktorú tvorí pódium, po bokoch ktorého sú umiestnené obrovské reproduktory. Druhou neodmysliteľnou časťou slotu je jediný účinkujúci, ktorým je zelený mužíček s gitarou - „Dúhový“ Ryan. Zbadáte ho v ľavej časti automatu a počas celej hry vám bude vyhrávať na svojej elektrickej gitarke poriadne drsnú muzičku. Okrem vyhrávania dokáže aj iné veci, ale k tomu vám viac prezradíme o pár riadkov nižšie. Najskôr si musíme povedať, čo sú najpodstatnejšie znaky tejto hry. Video hrací automat Rainbow Ryan sa skladá zo 6 valcov, 4 riadkov a vyhrať tu môžete vďaka 4 096 rôznym cestám. Výherná kombinácia musí začínať na prvom valci zľava a zaznamenáte ju, ak vytočíte na valcoch aspoň 2 a viac symbolov s vyššou hodnotou alebo 3 a viac symbolov s nižšou hodnotou. Nižšiu hodnotu v tejto hre majú farby kariet, naopak vyššie výhry zaznamenáte vďaka symbolom, ktoré sú charakteristické pre hlavného hrdinu tohto slotu Ryana. Dôležité prvky pre ovládanie hry nájdete v dolnom paneli, kde si môžete spustiť aj populárnu funkciu autoplay.

Gitara synchronizujúca valce

Aký by to bolo výherný automat bez špeciálnych symbolov? Ako prvý tu vystupuje Wild symbol, ktorý už tradične zastáva pozíciu žolíka a nahrádza všetky chýbajúce symboly s výnimkou symbolu Scatter a zobraziť a vám môže na všetkých valcov okrem prvého. Druhým obľúbeným špeciálnym symbolom je Scatter symbol. Vďaka nemu môžete obdržať rôzne počty pretočení zadarmo. Koľko ich bude? Nech sa páči, tu je odpoveď:

 • Za Scatter symboly na 3 valcoch získate 7 Free spinov
 • Za Scatter symboly na 4 valcoch získate 10 Free spinov
 • Za Scatter symboly na 5 valcoch získate 15 Free spinov
 • Za Scatter symboly na 6 valcoch získate 20 Free spinov

Bonusová funkcia „Dúhové valce“

Je čas sa vrátiť k muzikantovi Ryanovi. Svojou gitarou vie totiž v základnej hre spustiť úplne náhodne funkciu „Dúhových valcov“. Čo táto funkcia znamená a pomôže vám vyhrať na hracom automate? Ak ju čarovná gitara spustí, zosynchronizuje minimálne 2 zo 6 valcov, na ktorých sa po zastavení zobrazia úplne rovnaké symboly, A teraz si predstavte, že by vám Ryan zladil všetkých 6 valcov, to by znamenalo len jedno - mega výhru! Funkciu „Dúhových valcov“ si naplno užijete aj počas režimu hry s Free spinmi, kedy pri každom jednom zatočení budú zosynchronizované minimálne dva valce a Ryan to môže počas tohto režimu hry aj navýšiť. A čo je skvelé, ak tak urobí, tak aj ďalší spin pokračuje s navýšeným počtom zosynchronizovaných valcov. Tak čo, zahrá vám zelený hudobník tú správnu melódiu?

Zahrajte si automat Rainbow Ryan v kasíne

Je čas na zhrnutie hracieho automatu Rainbow Ryan a my musíme opäť raz a znova vyzdvihnúť skvelo odvedenú roboty šikovných tvorcov z Yggdrasilu. V prípade, že máte radi trošku tvrdšiu muziku, veríme, že si tento slot zaradíte medzi vaše obľúbené automaty v online kasíne, pretože má všetko, čo kvalitný hrací automat má mať. Vyskúšajte si ho zahrať zadarmo a určite neoľutujete.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7777 € k prvému vkladu a 100 freespinov na jednej z hier 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 po dokončení registrácie.

 • výška vkladu 10 až 19 EUR: 10 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 20 až 49 EUR: 20 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 50 až 99 EUR: 50 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 100 až 199 EUR: 100 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 200 až 499 EUR: 200 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 500 až 999 EUR: 500 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 1 000 až 1 999 EUR: 1 000 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 2 000 až 3 999 EUR: 2 000 € Kasíno bonus
 • výška vkladu 4 000 až 7 776 EUR: 4 000 € Kasíno bonus
 • Výška vkladu od 7 777 EUR: 7 777 € Kasíno bonus

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Yggdrasil
Téma hry:
Automat s hudobnou témou
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty