Hudobné automaty

Hudobné automaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Automaty s perfektným hudobným podmazom

Hudbu miluje každý. Či už ste fanúšikmi Jimiho Hendrixa, sladkých melódií, rockových riffov alebo energického heavy metalu, dnes sa môžete prehrabať v kategóriách hudobných automatov a vybrať si ten svoj štýl. My vám ponúkame stručný prehľad vybraných online slotov s perfektným audio spracovaním, ktoré by vás mohli zaujať.

Do tanca vás vyzve 243 Mexicana od Synot Games. Veselý automat s 243 výhernými líniami je venovaný pravej mexickej fieste plnej hudby, tanca a nekonečnej zábavy. Okrem pestrofarebných symbolov v 3D prevedení si vás získa Big symbolom s expandujúcou funkciou. Navyše tu môžete získať až 15 freespinov naraz.

Až 4 096 ciest na dosiahnutie výhry ponúka 6-valcový hrací automat Rainbow Ryan od Yggdrasil. „Dúhový“ Ryan tu nevyhráva len na svojej elektrickej gitare, ale dokáže zosynchronizovať valce tak, aby ste získali čo najviac výherných kombinácií. Nechýba ani Scatter symbol, ktorý aktivuje freespiny.

Ak ste fanúšikmi jednej z najúspešnejších legendárnych hard rockových kapiel sveta, určite si zahrajte automat Guns N’ Roses od NetEnt. Špecialitou hry sú pätica bonusových módov - Legend Spins, Appetite for Destruction Wild, Násobiteľ Solo, Encore Free Spins bonus a Crowd-Pleaser Bonus. Točiť valcami v doprovode hitov ako November Rain, Paradise City alebo Welcome to the Jungle má neopakovateľnú atmosféru.

Aj pre priaznivcov rock’n’rollu tu niečo máme. Drsné tóny nebohého Lemmyho Kilmistera si užijete na výhernom automate Motörhead od NetEnt. 5-valcový online slot so 76 fixnými líniami a nerovnomerným počtom riadkov si vás okrem nadupanej hudby a peknej grafiky získa bonusmi a špeciálnymi funkciami. Nechýbajú freespiny, funkcia Reel Feature a funkcia Bomber Feature.

Hudobné online automaty aj zadarmo

Roztočte hracie automaty v rytme svojej obľúbenej hudby najskôr zadarmo. V demoverzii si tak hru vyskúšate a okrem prepracovaných zvukov a parádnej hudby sa zoznámite aj s hernými bonusmi. A ak vás hra chytí aj hrateľnosťou, už vám nič nebude brániť roztočiť valce naostro s skúsiť si odniesť parádnu výhru z online kasína.

Hracie automaty