Fruit Blaster

Fruit Blaster

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Blaster?

Fruit Blaster pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií.

Aká je téma hry Fruit Blaster?

Ide o sci-fi ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Fruit Blaster nájdete obojsmerné výherné kombinácie, kaskádovito padajúce symboly, Wild symboly, Scatter symboly a násobitele stávok.

Je možné v hre Fruit Blaster získať freespiny?

Nie je.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat nemá doplnkovú hru o jackpoty. Hoci v niektorých kasínach môže byť automat Fruit Blaster doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Blaster?

Náš tip: Po vytočení minimálne troch Scatter symbolov aktivujete bonusovú hru, v ktorej budete odkrývať otázniky. Po nimi sa skrývajú rôzne násobitele stávok.

Vyskúšajte si výherný automat Fruit Blaster zadarmo

Fruit Blaster EuroGold

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj

Ovocie vo vesmíre? Znie to zvláštne, no ide o ďalší zaujímavý nápad vývojárov kasínových hier spoločnosti E-gaming. Vyskúšajte si online výherný automat Fruit Blaster, kde nájdete dostatok bonusových symbolov a funkcií k tomu, aby ste vyleteli do kozmu atraktívnych výhier.

Obojsmerné výherné kombinácie

Na vytvorenie výherných kombinácii budete mať k dispozícii 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií. Na nich kombinácie platia v oboch smeroch zľava doprava a sprava doľava, no vytvoriť sa dajú aj zo stredu (podobne ako na automate Jewels Quest či Legend of the Nile). Vždy však musia pozostáva z najmenej troch rovnakých symbolov, čo určite ocenia neskúsení hráči, ale aj ostrieľaní matadori. Symboly každej výhernej kombinácii z online automatu Fruit Blaster zmiznú a na ich miesto kaskádovitým spôsobom dosadnú nové. To má na starosti 5 blastrov nad každým valcom, kde dokonca vidíte, aký symbol bude na prázdnu pozíciu vystrelený. Získať tak môžete hneď niekoľko výherných kombinácií za sebou, najviac však 10.

Bonusy a špeciálne funkcie

Symboly ovocia na vesmírnom pozadí majú v hre menšie výherné hodnoty, viac získate so symbolom sedmičky. K astronomickým výhram vás vystrelia najmä bonusové symboly. Klasický Wild symbol ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a výhru vždy zdvojnásobí. Žltá hviezda je Scatterom symbolom, ktorá aktivuje bonusovú hru s otáznikmi a prstencami. Akonáhle vytočíte aspoň tri symboly Scatter, na každom sa objaví otáznik, pod ktorým sa ukrývajú prstence rôznych farieb a rôznych násobiteľov stávok. Za žltý prstenec získate 5-násobok stávky, za červený 10-násobok, za zelený 15-násobok, za prstenec v modrej farbe 20-násobok, no a napokon 25-násobok stavenej sumy dostanete za fialový prstenec. Hra končí, keď pretočíte všetky otázniky alebo nenájdete výhru.

Fruit Blaster aj zadarmo a na mobile

Hoci samotný slot doplnkovú hru o jackpoty neponúka, v niektorých kasínach môže byť Fruit Blaster zaradený do kategórie automatov s platformovými progresívnymi Jackpotmi samotného kasína. Hra je dostupná na mobilnom zariadení, pričom platia rovnaké pravidlá ako v prípade počítačovej verzie. Pokiaľ vás tento vesmírny slot zaujal, no chceli by ste si ho zatiaľ len vyskúšať zadarmo, nie je problém.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty