Fruit Blaster

Fruit Blaster

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruit Blaster?

Fruit Blaster pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 výherných línií.

Aká je téma hry Fruit Blaster?

Ide o sci-fi ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Fruit Blaster nájdete obojsmerné výherné kombinácie, kaskádovito padajúce symboly, Wild symboly, Scatter symboly a násobitele stávok.

Je možné v hre Fruit Blaster získať freespiny?

Nie je.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat nemá doplnkovú hru o jackpoty. Hoci v niektorých kasínach môže byť automat Fruit Blaster doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Fruit Blaster?

Náš tip: Po vytočení minimálne troch Scatter symbolov aktivujete bonusovú hru, v ktorej budete odkrývať otázniky. Po nimi sa skrývajú rôzne násobitele stávok.

Ovocie vo vesmíre? Znie to zvláštne, no ide o ďalší zaujímavý nápad vývojárov kasínových hier spoločnosti E-gaming. Vyskúšajte si online výherný automat Fruit Blaster, kde nájdete dostatok bonusových symbolov a funkcií k tomu, aby ste vyleteli do kozmu atraktívnych výhier.

Obojsmerné výherné kombinácie

Na vytvorenie výherných kombinácii budete mať k dispozícii 5 valcov, 3 riadky a 20 výherných línií. Na nich kombinácie platia v oboch smeroch zľava doprava a sprava doľava, no vytvoriť sa dajú aj zo stredu (podobne ako na automate Jewels Quest či Legend of the Nile). Vždy však musia pozostáva z najmenej troch rovnakých symbolov, čo určite ocenia neskúsení hráči, ale aj ostrieľaní matadori. Symboly každej výhernej kombinácii z online automatu Fruit Blaster zmiznú a na ich miesto kaskádovitým spôsobom dosadnú nové. To má na starosti 5 blastrov nad každým valcom, kde dokonca vidíte, aký symbol bude na prázdnu pozíciu vystrelený. Získať tak môžete hneď niekoľko výherných kombinácií za sebou, najviac však 10.

Bonusy a špeciálne funkcie

Symboly ovocia na vesmírnom pozadí majú v hre menšie výherné hodnoty, viac získate so symbolom sedmičky. K astronomickým výhram vás vystrelia najmä bonusové symboly. Klasický Wild symbol ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a výhru vždy zdvojnásobí. Žltá hviezda je Scatterom symbolom, ktorá aktivuje bonusovú hru s otáznikmi a prstencami. Akonáhle vytočíte aspoň tri symboly Scatter, na každom sa objaví otáznik, pod ktorým sa ukrývajú prstence rôznych farieb a rôznych násobiteľov stávok. Za žltý prstenec získate 5-násobok stávky, za červený 10-násobok, za zelený 15-násobok, za prstenec v modrej farbe 20-násobok, no a napokon 25-násobok stavenej sumy dostanete za fialový prstenec. Hra končí, keď pretočíte všetky otázniky alebo nenájdete výhru.

Fruit Blaster aj zadarmo a na mobile

Hoci samotný slot doplnkovú hru o jackpoty neponúka, v niektorých kasínach môže byť Fruit Blaster zaradený do kategórie automatov s platformovými progresívnymi Jackpotmi samotného kasína. Hra je dostupná na mobilnom zariadení, pričom platia rovnaké pravidlá ako v prípade počítačovej verzie. Pokiaľ vás tento vesmírny slot zaujal, no chceli by ste si ho zatiaľ len vyskúšať zadarmo, nie je problém.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty