Fruits Go Multiply

Fruits Go Multiply

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Fruits Go Multiply?

Online slot Fruits Go Multiply sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Fruits Go Multiply?

Ide o výherný automat, na ktorom sa zobrazujú ovocné symboly.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Fruits Go Multiply nájdete Scatter symboly, progresívne násobitele výhier a špeciálnu funkciu Druhá šanca.

Je možné v hre Fruits Go Multiply získať freespiny?

Áno, po vytočení troch Scatter symbolov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Vo viacerých online kasínach nájdete na automate Fruits Go Multiply aj Synot Progressive Bonus so 4 úrovňami – Diamond, Gold, Silver a Bronze. Navyše niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje lokálne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Fruits Go Multiply?

Náš tip: Každé pretočenie vo freespinovej hre zvyšuje násobiteľ výhier o +1. Najviac je možné získať multiplikátor x50.

Vyskúšajte si výherný automat Fruits Go Multiply zadarmo

Ovocný slot s modernými prvkami

Vymačkajte z ovocného automatu Fruits Go Multiply čo najviac šťavy v podobe maximálnej možnej výhry, ktorá činí 5 232-násobok stávky. Tento 5-valcový online slot s 3 riadkami a 20 fixnými výhernými líniami ponúka niekoľko zaujímavých špeciálnych vlastností, ktoré určite oceníte.

Online slot Fruits Go Multiply je dielom spoločnosti Synot Games. Má jednoduchý, no efektný vizuál so symbolmi ovocia, ktoré sú štýlovo nakreslené. Animácie na valcoch sú plynulé, zatiaľ čo grafika výhier jasne ukazuje, za čo bola výhra udelená. Prvým veľký pozitívom tohto slotu je, že výherné kombinácie platia kdekoľvek. Nemusia teda začínať na prvom valci zľava ako pri väčšine iných automatoch. Výherná kombinácia musí pozostávať aspoň z troch rovnakých symbolov.

Druhá šanca, freespiny a násobitele výhier

Medzi klasickými symbolmi ovocia, sedmičiek, zvončekov sa objavuje jediný bonusový symbol. Pokiaľ vám hneď napadol Wild, nie je to on. Na prvom, treťom a piatom valci sa zobrazuje hviezda označená ako Bonus. Je to Scatter symbol, ktorý dokáže aktivovať 10 freespinov. Keď sa na valcoch objavia len dva Scattery, automaticky sa spustí režim Druhá šanca. Valec, ktorému chýba tretí Scatter, sa otočí ešte raz.

V bonusovej hre s freespinami netočíte len zadarmo. Vedľa valcov sa objaví tabuľka s multiplikátormi výhier od x1 do x50. Každý freespin tento násobiteľ zvyšuje o +1. Ak by ste napríklad po desiatom freespine zaznamenali výhru, automaticky sa vynásobí x10. Vo freespinovej hre je možné opätovne vytočiť 3x Scatter aj s použitím Druhej šance.

V niektorých online kasínach aj s progresívnymi Jackpotmi

Online automat Fruit Go Multiply je ideálny pre hráčov, ktorí majú radi veci jednoduché, no zároveň aj vzrušujúce. Spoločnosť Synot Games vytvorila hru so strednou až vysokou volatilitou a výhernými kombináciami platnými kdekoľvek. Získajte druhú šancu vstúpiť do bonusového kola s freespinami, kde hráte s progresívnymi multiplikátormi do výšky x50. Tento ovocný slot s modernými vlastnosťami nájdete v niektorých online kasínach aj s progresívnym jackpotom so 4 úrovňami - Synot Progressive Bonus.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty