Kingdom of Vampires

Kingdom of Vampires

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Kingdom of Vampires?

Online slot Kingdom of Vampires sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Kingdom of Vampires?

Ide o strašidelný online hrací automat s upírskou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Kingdom of Vampires nájdete Wild symboly, Scatter symboly a freespiny.

Je možné v hre Kingdom of Vampires získať freespiny?

Áno, na tomto automate môžete získať naraz až 20 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V niektorých online kasínach obsahuje automat Kingdom of Vampires progresívne jackpoty od Adell. Okrem toho niektoré kasína do hry nasadzujú aj svoje lokálne platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Kingdom of Vampires?

Náš tip: Po vytočení 5 Scatter symbolov aktivujete 20 freespinov, z ktorých určite neodídete naprázdno.

Vyskúšajte si výherný automat Kingdom of Vampires zadarmo

Postavte sa krvilačným upírom

Kedykoľvek si spomeniete na upírov, určite sa vám vybavia bledé stvorenia so zakrvavenými perami a zubami. Aj na online výhernom automate Kingdom of Vampires na také narazíte. Je vám táto téma blízka a s nadšením ste si vychutnali hry ako Blood Suckers II či Vampire Bride? Skúste si teda aj Kingdom of Vampires od Adell.

Kingdom of Vampires je 5-valcový automat s upírskou tematikou. Na každom valci sa točia 4 symboly. Aby ste dosiahli výhru, musíte na jednej zo 40 výherných línii vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava. Kombináciu nemôže preťať žiadny iný symbol. Q, K, A, cesnak, drevený kolík, svätená voda a dvaja krvilační upíri. To sú symboly, ktoré sa objavujú na tomto automate. Vymenovali sme ich vzostupne podľa ich výherných hodnôt.

Ako získať 20 freespinov

Základné symboly dopĺňajú dva bonusové symboly. Prvým je Wild symbol. Vyobrazený je ako chrup s krvou na zuboch. Ako žolík dokáže nahradiť akýkoľvek symbol vo výhernej kombinácii okrem Scattera. Scatter symbol je označený ako Free Spins. Oba bonusové symboly sami o sebe nie sú nositeľmi výhier. Plnia len bonusovú funkciu. Za vytočenie 3, 4 alebo 5 Scatterov spustíte bonusovú hru s 10, 15 alebo 20 voľnými pretočeniami. Ďalej je tu funkcia na zdvojnásobenie výhier Gamble (Risk), ktorú je možné aktivovať zakaždým, keď v základnej hre zaznamenáte výhru.

Kingdom of Vampires aj zadarmo na Olybet.sk

Vampírske hrôzostrašné sloty ponúkajú širokú škálu upírskych príbehov od Draculu či Van Helsinga až po tínedžerské hity ako Twilight alebo Buffy. Téma upírov ponúka všetko, čo dobrý fantasy žáner potrebuje. Vyskúšajte si zahrať online výherný automat Kingdom of Vampires v online Olybet kasíne, nebudete ľutovať.

Na záver len dodáme, že v niektorých kasínach môžu byť v hre nasadené aj progresívne Jackpoty od Adell alebo lokálne platformové Jackpoty daného kasína.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Adell
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty