Red Evil

Red Evil

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Red Evil?

Automat Red Evil je zložený z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Red Evil?

Ide o strašidelný výherný automat, no v komiksovom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Red Evil nájdete Wild symbol, Scatter symbol a násobitele výhier.

Je možné v hre Red Evil získať freespiny?

Nie, na tomto automate nie je možnosť získať freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Red Evil obsahuje možnosť získať Apollo Jackpoty, no nie všetky kasína ich do hier nasadzujú. Niektoré iné kasína to zase robia tak, že do hry inštalujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Red Evil?

Náš tip: V bonusovej hre môžete pri pekelnej dávke šťastia získať až 250-násobok stávky. Aktivujete ju zobrazením truhlice na troch stredných valcoch.

Vyskúšajte si výherný automat Red Evil zadarmo

Strach je ľudská emócia a prirodzený ochranný mechanizmus, ktorý nás pripravuje na reakciu v prípade nebezpečenstva. Táto emócia je často sprevádzaná fyzickými príznakmi - zvýšený tep srdca, potenie, chvenie, rozšírenie zreničiek a rýchlejšie dýchanie. Jej úlohou je mobilizovať telo na útek alebo boj v prípade hrozby. Ale strach môže byť aj pozitívny. Môže nás chrániť pred nebezpečenstvom, motivovať nás k zmene alebo dokonca k niečomu inšpirovať.

Strachu budete čeliť, aj ak si vyskúšate strašidelný online výherný automat Red Evil. Ale nebojte sa, nič desivé to nie je. Názov je trochu nafúknutý, hra vás určite dobre zabaví a pri správnej dávke šťastia prinesie aj zaujímavé výhry.

Atmosféra automatu

Hrací automat Red Evil majú na svedomí páni z Apollo Games, ktorý ho poňali tak trochu komiksovo. Keď uvidíte symboly, pochopíte. Ani hudba nám nezježila chlpy na rukách. Harmonika vyhráva pomalé a smutné tóny, akoby sme ocitli v pohrebnom sprievode. Ale ten občasný chichot v pozadí nám nebol až taký príjemný. Automat má celkovo dobrú atmosféru, pretože všetko je zafarbené dočervena, pomedzi valce sa leje láva, na rohoch horia kotle a celý čas na vás pozerajú mrkajúce oči. Čiže v tomto smere dávame vývojárom palec hore.

Online slot Red Evil má 5 valcov, 3 riadky a rovnako ako na automate Black Mummy od Tom Horn iba 5 fixných výherných línií. Výhry vám prinesú kombinácie aspoň troch rovnakých symbolov, ktoré začínajú na prvom valci zľava. Výšky výhry je závislá od hodnoty stávky a symbolu, ktorý kombo vytvoril.

Cesta peklom za výhrami

Ani tu nechýba Wild symbol dopĺňajúci alebo rozširujúci výherné kombinácie. Pokiaľ patríte k hráčom, ktorí musia mať v automate k dispozícii freespiny, sklameme vás. Tu nie sú. Je to však niečo iné, čo vás určite poteší. Scatter symbol objavujúci sa na druhom, treťom a štvrtom valci aktivuje pekelnú bonusovú hru. Ak ich vytočíte všetky tri, zostúpite priamo do pekla a pokúsite sa ošklbať diabla o nejaké dukáty. Cesta peklom pozostáva z troch zastávok a pri každej otvárate truhlice.

Pri prvej môžete získať náhodnú výhru od 5 až 20-násobku stávky, pri druhej túto výhru vynásobíte násobiteľom od x1 do x5 a pri tretej môžete získať mimoriadnu výhru od 50 až 150-násobku stávky. Alebo aj nulu. Šanca je 50 na 50, pretože si vyberáte z dvoch truhlíc. Spočítané, podčiarknuté, v bonusovej hre môžete vyhrať najviac 250-násobok stavenej sumy.

Bilancovanie automatu Red Evil

Za nás celkom fajn, asi tak by sme to zhrnuli. Red Evil je témou strašidelný automat, ale nás až tak nevystrašil. Možno sa mu to podarí vo vašom prípade. Hoci má len 5 výherných línií a je bez freespinov, prechádzanie samotným peklom v bonusovej hre tieto malé nedostatky veľmi dobre kompenzuje. Zahrať si ho môžete vo viacerých dobrých slovenských kasínach, napríklad aj na EuroGold.sk. A ak sa vám nechce riskovať peniaze, kým tento online automat nespoznáte, pokojne si vyskúšajte jeho demo úplne zadarmo. V počítačovej alebo aj mobilnej verzii.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty