Blood

Blood

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Blood?

Online výherný automat Blood je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a nájdete na ňom 5 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Blood?

Môžeme povedať, že ide o strašidelný hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Blood nájdete expandujúce Wild symboly a násobitele výhier.

Je možné v hre Blood získať freespiny?

Nie, na tomto automate bonusová hra s voľnými otočkami nie je.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Blood môže byť v niektorých kasínach doplnený o trojúrovňové Apollo jackpoty prípadne o lokálne jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Blood?

Náš tip: Za zobrazenie rovnakého symbolu na všetkých pozíciách automatu sa výhra vynásobí x5.

Vyskúšajte si výherný automat Blood zadarmo

Téma o upíroch sajúcich ľudskú krv sa na automatoch objavuje pomerne často. Blood Revival či Dracula Awakening sú tituly, s ktorými ste sa už možno stretli a užili si ich pestrú bonusovú výbavu. Aj výherný automat Blood od Apollo Games radíme do kategórie strašidelných slotov postavených na krvilačnom Drakulovi. Nie sme si však istí, či tento 5-valcový výherný automat s 3 riadkami a 5 fixnými výhernými líniami v tvrdej konkurencii hier prerazí a stane sa medzi hráčmi obľúbený.

Drakula za 500-násobok stávky

Grafika automatu Blood je celkom fajn, symboly dokonale vystihujú tému. Strach by vám mali nahnať symboly pootvorenej rakvy, krucifixy, srdce prebodnuté dreveným kolom a samotní upíri. Drakula má spomedzi všetkých symbolov najvyššiu hodnotu s 500-násobkom stávky. Samozrejme, to by ste ho museli vytočiť v rámci línie na každom valci. Hru nesprevádza žiadna hudba, čo automatu s takouto témou citeľne chýba. Ozvučené boli len výhry a z tých, ktoré vytvorili Wild symboly, nám spočiatku naskakovali zimomriavky.

Kvíliace ľudské hlavy ako Wild symbol

Aké sú na automate bonusy? No okrem spomínaného Wild symbolu na automate Blood nenájdete nič iné. Divoký symbol je vyobrazený ako obrázok akéhosi pohrebiska ľudí, ktorým spod zeme vytŕčajú iba hlavy. Wild dokáže v prípade potreby expandovať po celom valci, po čom nielen vytvorí viacero výherných kombinácii, ale ľudské hlavy sa začnú hýbať a nepríjemne kvíliť. Naozaj desivý zvuk.

Ďalej na slote nájdete špeciálnu funkciu násobiteľa výhier. Za pokrytie celého automatu jedným symbolom sa výhra vynásobí x5. Dokonca aj keď iba prvé tri valce zľava budú obsahovať rovnaký symbol, výhra sa vynásobí x3, pri štyroch valcoch x4.

Vyskúšajte si automat Blood zadarmo

V niektorých kasínach môže automat Blood obsahovať aj prémiovú hru o trojicu progresívnych Apollo jackpotov, resp. môžu byť v hre umiestnené lokálne jackpoty daného kasína. Tento online slot nájdete aj v slovenskom online kasíne EuroGold Game. Ak tu ešte nemáte otvorený hráčsky účet, nezabudnite využiť fantastický bonus pre nových hráčov.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

eurogold logo

Zahraj si v kasíne a získaj nadupaný bonus až do 10 000€ a k tomu až do 500 free spinov aj v hodnote 1€! O aký bonus budeš hrať si určíš ty sám a to výškou prvého vkladu. Na výber máš z desiatich levelov. Pre splnenie podmienok na získanie bonusu a free spinov v kasíne musíš prestávkovať 25 násobok prvého vkladu, viac sa dozvieš na stránke kasína.

Navyše tu ako nový hráč za registráciu získaš uvítacích 300 voľných otočiek do hry Respin Joker 81. Tie ti budú pridelené hneď po tom, čo splníš jednoduchú podmienku – vklad a prestávkovanie 10€ na akýchkoľvek valcových hrách z ponuky.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
EuroGold
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty