Lucky Elements

Lucky Elements

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Lucky Elements?

Lucky Elements je 5 valcový výherný automat s 3 riadkami a až 243 výhernými líniami.

Aká je téma hry Lucky Elements?

Lucky Elements zaraďujeme medzi automaty plné pokladov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat okrem bonusovej hry Wheel Of Lucky Elements neobsahuje žiadne iné špeciálne funkcie.

Je možné v hre Lucky Elements získať freespiny?

Nie, na tomto slote voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Lucky Elements môžete nájsť v niektorých kasínach 4 úrovne jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Lucky Elements?

Náš tip: Bonusová hra Wheel Of Lucky Elements sa začína s atraktívnymi násobiteľmi od 5x až po 30x.

Vyskúšajte si výherný automat Lucky Elements zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
6417 €
Úroveň:
Gold
658 €
Úroveň:
Silver
352 €
Úroveň:
Bronze
76 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Prebuďte v sebe všetky živly

Oheň, voda, vzduch, zem. Štyri živly, bez ktorých by to na našej krásnej planéte skrátka nefungovalo. Inšpirovali sa nimi aj autori hier zo spoločnosti Synot Games a zostrojili celkom jednoduchý, ale o to zaujímavejší online výherný automat Lucky Elements.

Túto online hru autori vyskladali ho do 5 valcov a 3 riadkov, k čomu pridali až 243 možností, ako dosiahnuť na výhru. Kombinácia je výherná vtedy, ak minimálne 3 rovnaké symboly susedia medzi sebou a začína sa na prvom valci zľava. Vypláca sa iba najdlhšia kombinácia v rámci jednej výhernej línie. Výherné kombinácie na viacerých výherných líniách sa spočítavajú.

Skvelá porcia násobiteľov výhier

Na hracom automate Lucky Elements sa točia všetky štyri spomínané elementy – oheň, voda, zem a vzduch. Sú zároveň aj symbolmi s najvyššími hodnotami. Dopĺňajú ich klasické znaky kariet – A, K, Q a J. Online slot Lucky Elements je na bonusy tak trochu chudobný, čo je pre niekoho plus, pre iného zase mínus. Klasický Wild symbol a dokonca ani free spiny na ňom nenájdete, no je tu bonusová hra nazvaná Wheel Of Lucky Elements, ktorá je nabitá atraktívnymi násobiteľmi výhier. Aby ste sa do nej dostali, potrebujete vytočiť minimálne 3 symboly „Bonusu“. Pokiaľ sa vám to podarí, každý bonusový symbol sa následne premení na jeden „život“ a ten na kolese zdvojnásobuje výhry. Každý život predstavuje jednu z náhodne vylosovaných farieb na kolese. Čo je fajn, bonusová hra už začína s minimálnymi násobiteľmi od 5x do 30x. V prípade, že budete s výhrami nespokojní, môžete sa ich pokúsiť zopárkrát zdvojnásobiť. Slúži na to známa funkcia Gamble (Risk). Po jej zakliknutí si musíte správne tipnúť, či zakrytá karta je čiernej alebo červenej farby. Správny tip automaticky výhru zdvojnásobí, po nesprávnom výbere o výhru prídete.

Lucky Elements zadarmo aj v kasíne eTIPOS.sk

A to je v podstate celá bonusová výbava online hracieho automatu Lucky Elements. Dovolíme si tvrdiť, že je určený skôr neskúseným resp. nenáročným hráčom. Preto ak sa medzi nich radíte, vyskúšajte si tento živelný slot sami a zistíte, či vám vyhovuje. Nájdete ho i v online kasíne eTIPOS.sk. Zahrať si ho môžete úplne zadarmo a dokonca aj na vašom mobilnom zariadení.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty