Crystal Miners

Crystal Miners

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Crystal Miners?

Výherný automat Crystal Miners tvoria 4 valce, 3 riadky a 81 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Crystal Miners?

Na valcoch sa točia rôzne drahé kamene, preto ho radíme medzi automaty plné pokladov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot Crystal Miners obsahuje bonusové funkcie Mining, Swap a respiny.

Je možné v hre Crystal Miners získať freespiny?

Áno, za zobrazenie troch, štyroch alebo piatich symbolov Scatter môžete získať 5, 10 alebo 15 voľných pretočení.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Crystal Miners môže byť v niektorých kasínach zaradená medzi jackpotové hry. Buď obsahuje priamo Apollo jackpoty v 3 úrovniach, alebo jackpoty platformy / kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Crystal Miners?

Náš tip: Počas každého freespinu sa na valcoch objavuje náhodný počet Wild symbolov, čo vedie k zisku viacerých výherných kombinácií.

Vyskúšajte si výherný automat Crystal Miners zadarmo

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
14019 €
Úroveň:
Silver
1301 €
Úroveň:
Bronze
215 €
TIPOS Apollo Jackpot

O čom je automat Crystal Miners

Odkedy je hra Crystal Miners na trhu, postupne sa zaradila medzi obľúbené a vyhľadávané online hracie automaty v ponuke kasín. Keďže jej popularita je relatívne vysoko, museli sme si na ňu posvietiť i my. No a po pár hodinách hrania vám musíme vopred prezradiť, že ide o naozaj skvostné dielo od spoločnosti Apollo Games. Ak ste sa rozhodli vyskúšať tento online slot aj vy, prečítajte si najprv pár dôležitých informácií, faktov, našich postrehov a tipov ako hrať.

Na výhernom automate Crystal Miners budete hrať s 5 valcami, 4 riadkami a 40 fixne danými výhernými líniami. Na slot od Apollo Games je to celkom slušná skladba. Čo musíme vyzdvihnúť je téma hry, ktorou je krvopotná a intenzívna práca húževnatých baníkov. Partička roztomilých kreslených škriatkov doluje tie najvzácnejšie kamene, ktoré vás potešia vo forme výhier. Na valcoch sa objavujú drahokamy ako granát, fluorit, galenit, zlato, topás, akvamarín či smaragd. Zostavenie výhernej kombinácie má obvyklé podmienky. Musíte na susedných valcoch vytočiť minimálne tri rovnaké symboly v neprerušovanom slede a so začiatkom na prvom valci zľava.

Baňa plná bonusov

Fanúšikov bonusov a špeciálnych funkcií potešia nasledujúce riadky. Na automate Crystal Miners nájdu bonusov viac než dosť a každý z nich vám prinesie atraktívne odmeny. Začneme Wild symbolom, ktorý ako žolík dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Tento symbol sa na valcoch objavuje v rozšírených formátoch, dokonca cez všetky štyri riadky. Je tu i ďalší Wild symbol, tentoraz s označením BONUS. Zobrazuje sa iba vo freespinovej hre, kde plní rovnakú úlohu ako jeho už spomínaný predchodca. Do hry s voľnými pretočeniami sa dostanete pomocou Scatter symbolu, ktorý taktiež nesie prívlastok BONUS. Za tri Scatter symboly získate 5 freespinov, za štyri 10, no a za päť až 15 voľných pretočení. Počas freespinov vstupujú do hry šikovní baníci, ktorí sa úpenlivo snažia na valce prepasírovať náhodný počet divokých symbolov. Niektoré z nich síce spadnú, no mnoho z ich zostane.

Ďalej tu máme funkciu Mining. Spočíva v tom, že na troch stredných valcoch môže začať tiecť horúca láva. No a spopod tejto lávy naši baníci dolujú rôzne symboly, čoho výsledkom je zisk niekoľkých výherných kombinácií. Pokiaľ sa vám podarí na jednom valci vytočiť 4 rovnaké symboly (nad sebou) buď zo smaragdov, kryštálov, alebo akvamarínov, získate bezplatný re-spin. Baníci dokážu kedykoľvek po dotočení valcami dokonca zameniť susediace symboly tak, aby vytvorili výhernú kombináciu. Ide o tzv. Swap funkciu.

Výdatnú úrodu bonusov zakončíme progresívnymi platformovými Jackpotmi, ktorými disponujú nielen hry od tohto providera. Vyhrať zlatý, strieborný alebo bronzový Jackpot môže ktorýkoľvek registrovaný hráč v kasíne etipos.sk. Ak neviete o čom píšeme a s progresívnym typom jackpotov nemáte skúsenosti, viac o nich sa dozviete v našom článku.

Hrací automat Crystal Miners v kasíne etipos.sk

Zaujal vás online hrací automat Crystal Miners? Z jeho bonusových funkcií je z čoho vyberať, pravda? Pokiaľ bažíte po modernom online výhernom automate s pútavou tematikou, štedrými a rozmanitými bonusovými funkciami, kliknite na ecasino.etipos.sk a sami si ho vyskúšajte. Hra je dostupná aj na mobilných zariadeniach.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty