The Hive

The Hive

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat The Hive?

The Hive sa skladá z 5 valcov, na ktorých je rôzny počet riadkov - 3x4x5x4x3. Má 30 výherných línií.

Aká je téma automatu The Hive?

Na valcoch a okolo nich sa objavujú včely. Môžeme povedať, že sa jedná o netradičný automat so symbolmi zvierat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate The Hive nájdete expandujúci Wild symbol a násobitele výhier.

Je možné v hre The Hive získať freespiny?

Áno.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotný hrací automat The Hive hru o progresívny jackpot neobsahuje. No ak ho budete hrať spolu s ďalšími automatmi na etipos.sk, máte možnosť hrať o zlatý, strieborný alebo bronzový platformový jackpot kasína.

Ako vyhrať v hracom automate The Hive?

Náš tip: Po naplnení fľaštičky s medom aktivujete freespiny, počas ktorých Wild symbol ostáva zafixovaný na svojom mieste a rozširuje sa na ďalšie políčka.

Vyskúšajte si výherný automat The Hive zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
102193 €
Úroveň:
Strieborný
21889 €
Úroveň:
Bronzový
98 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Výherný automat The Hive od Betsoftu

Roztomilý, veselý a zábavný. Taký je online hrací automat The Hive od Betsoftu. Pokiaľ teda máte radi celkom inú zábavu akú ponúkajú klasické ovocné automaty, táto hra môže byť určená práve vám. Okrem nevšednej témy vás zaujme aj svojou netradičnou skladbou a špeciálnymi funkciami, o ktoré sa starajú pracovité včielky.

Online výherný automat The Hive svojou stavbou pripomína včelí úľ v podobe veľkého šesťuholníka, v ktorom je umiestnených 19 menších šesťuholníkov. V postate má 5 valcov a na každom z nich je rôzny počet riadkov. Na jednotlivých políčkach sa objavujú symboly klasických kartových znakov, farebné kvety, lienka a včelia kráľovná. Vašou úlohou je vyskladať výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne 3 rovnakých symbolov na jednej z 30 fixných výherných línií. Posledným symbolom v hre je Wild symbol. V pozícii žolíka dokáže výhernú kombináciu rozšíriť alebo v nej doplniť chýbajúci symbol.

Zaujímavé špeciálne funkcie

Počas hrania hry The Hive si treba všímať dve základné veci. Prvou je prázdna fľaštička na med, tou druhou poletujúce včely. Tie sa môžu objaviť kedykoľvek a výrazným spôsobom vám pomôžu získať štedrejšie výhry. Okolo automatu prelietavajú v smere hodinových ručičiek. Včely s kladivkami dokážu výhernú kombináciu znásobiť a to vtedy, ak sa pri svojom prelete nachádzajú práve pri danej výhernej kombinácii. Čím viac včiel s kladivkom je pri automate, tým vyšší je násobiteľ výhry. Trúdy s vedierkami majú zase na starosti naplniť medom fľaštičku, ktorá je umiestnená naľavo od automatu. Aby sa im to podarilo, musia vyplniť 12 dielikov. Keď svoju prácu dokončia, spustí sa 5 freespinov. Hra s voľnými pretočeniami sa začína s jedným, dvomi alebo tromi Wild symbolmi, ktoré ostanú na svojom mieste a každým ďalším pretočením expandujú na susedné políčka v počte 1, 2 alebo 3. Do hry môže kedykoľvek vstúpiť aj samotná včelia kráľovná. Akonáhle priletí k automatu, zvolá veľký roj trúdov a včiel, aby urýchlili naplnenie fľaštičky s medom alebo zdvojnásobili vaše výhry.

Na eTipos.sk aj hra o jackpoty

Online slot The Hive nájdete aj v ponuke slovenského kasína eTipos.sk, kde sa môžete stať výhercom jedného z troch platformových Jackpotov tohto kasína. Podarí sa vám rozbiť zlatú, striebornú alebo bronzovú úroveň jackpotu?

Vyskúšajte si netradičnú hru The Hive

Zaujal vás online hrací automat The Hive? Je naozaj nezvyčajný a určite by ste si ho mali vyskúšať. Už len zo zvedavosti. Pretože s podobným typom automatu ste sa doteraz zrejme ešte nestretli. Za vyskúšanie nič nedáte a môžete tak urobiť úplne zadarmo. Stačí si iba spustiť jeho demoverziu, hoc aj na mobile.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty