Stampede

Stampede

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Stampede?

Stampede tvorí 5 valcov, 4 riadky a 1 024 výherných ciest.

Aká je téma hry Stampede?

Túto hru zaraďujeme medzi automaty so zvieratami. Na valcoch sa točia symboly afrických zvierat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Stampede nájdete Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier a funkciu Gamble.

Je možné v hre Stampede získať freespiny?

Áno, na tomto automate môžete získať naraz až 20 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na samotnom automate Stampede progresívne Jackpoty nenájdete. V niektorých online kasínach však môžu byť v ponuke jackpoty kasína, ktoré platia pre vybrané hry v jeho ponuke.

Ako vyhrať na hracom automate Stampede?

Náš tip: Vo freespinovej hre sa objavujú aj Wild symboly s násobiteľmi výhier x2 a x3. Tieto násobitele majú multiplikačný charakter, čiže môžete získať až 27-násobok výhry.

Vyskúšajte si výherný automat Stampede zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Stampede vizuálne podareným kúskom a servíruje až 1024 spôsobov na výhru. Táto valcová hra od Betsoftu je optimalizovaná pre mobilné zariadenia, ale zahrať si ju môžete aj na tabletoch a počítačoch. Vďaka svojim vzrušujúcim bonusovým funkciám, ktoré zahŕňajú voľné pretočenia a divoké symboly s multiplikátormi, osloví širokú škálu hráčov. Dotknite sa africkej savany plnej nebezpečných zvierat.

Online slot Stampede je založený na téme safari s majestátnymi slonmi a krásnym výhľadom na africkú krajinu pri západe slnka. Má 5 valcov, 4 riadky a už spomínaných 1 024 výherných ciest. Výherné kombinácie sú jednosmerné - zľava doprava a pozostávať musia z troch, štyroch alebo piatich rovnakých symbolov.

Wildy, Scattery aj freespiny

Ako to už na väčšine hracích automatov býva zvykom, najrýchlejšia cesta k veľkým výhram vedie cez bonusové funkcie. A Stampede má čo ponúknuť. Wild symbol sa zobrazuje na stredných troch valcoch a v pozícii žolíka doplní alebo rozšíri výhernú kombináciu. Akácia, typický strom Afriky, je Scatter symbolom. Za tri, štyri alebo päť zobrazení tohto symbolu aktivujete 8, 12 alebo 20 voľných pretočení. Aj počas freespinovej hry sa na stredných valcoch objavujú Wild symboly, no doplnené sú o násobitele výhier x2 a x3.

Pre tých, ktorí majú radi riziko, je tu možnosť každú výhru v online automate Stampede zdvojnásobiť pomocou funkcie Gamble (Risk). Stačí uhádnuť, či na zlatej minci padne hlava alebo znak. Týmto spôsobom môžete zvýšiť svoje výhry, ale musíte počítať aj s tým, že celú výhru stratíte.

Hrajte Stampede aj zadarmo

Výherný automat Stampede sa vyznačuje kvalitnou sýtou grafikou s pôsobivými až realistickými detailmi. Na valcoch nájdete rôzne zvieratá charakterizujúce africkú savanu, ako sú antilopy, leopardy, zebry, žirafy či slony. Automat nájdete aj v ponuke slovenského online kasína eTipos, kde nechýba možnosť vyskúšať si demoverziu a hrať o platformové Jackpoty.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betsoft
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty