Hot Africa

Hot Africa

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Hot Africa zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
3628 €
Úroveň:
Gold
1350 €
Úroveň:
Silver
870 €
Úroveň:
Bronze
89 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Do nádhernej africkej savany plnej divokých zvierat prekĺznete prostredníctvom online výherného automatu Hot Africa. Spoločnosť na ňom vám budú robiť slony, žirafy, antilopy či levy. Slot z produkcie SYNOT GAMES má v sebe všetko, po čom srdce ostrieľaného hráča výherných automatov piští.

Bonusy pod vrchom Kilimandžára

Na automate Hot Africa na vás čaká 5 valcov, 3 riadky a 15 fixných výherných línii. Kreslené symboly jednotlivých zvierat, po zisku výhernej kombinácie prejdú do príjemnej animácie a celú hru sprevádza typická hudba „čierneho kontinentu“. Poďme však k tomu najpodstatnejšiemu, a to sú bonusy.

Nájdete ich tu niekoľko a výrazne zvýšia šance na vysoké výhry. Prvým je Wild symbol zobrazený ako africká maska. Je žolíkom, čiže nahrádza absentujúce symboly vo výhernej kombinácii. Druhým špeciálnym bonusovým symbolom je Scatter symbol. Autori hry ho vyobrazili najznámejším africkým vrchom – Kilimandžárom. Po vytočení 3 týchto symbolov sa začína pravé africké dobrodružstvo. Aktivujte sa hra s 15 voľnými pretočeniami. Automaticky do nej vstupujete s násobiteľom výhier x2. Počas freespinovej hry sa na strednom valci objavuje Extra Wild symbol, ktorý má v sebe ukrytú jednu fantastickú vlastnosť. Akonáhle ho vytočíte, násobiteľ výhry x2 sa zvýši na x4 alebo až x8. Následná výherná kombinácia je týmto multiplikátorom vynásobená, čo môže znamenať aj zisk v podobe „Legendary WIN“. Borci hrajúci automaty od Synot Games veľmi dobre vedia, že na ich slotoch nechýba obľúbená funkcia zdvojnásobovania výhier – Gamble (Risk). Nájdete ju aj tu.

Africké dobrodružstvo sa môže začať

Pri hraní automatu Hot Africa sme sa cítili veľmi dobre, dokonca musíme napísať, že sme si aj oddýchli. Spočiatku sa nám nedarilo vytočiť 3 symboly Scatter naraz a dostať sa tak do freespinovej hry, no keď to zrazu prišlo, bola to nezabudnuteľná jazda. Tie výhry stáli naozaj za to. Doprajte si ich aj vy. Hrací automat nájdete na online kasíne eTIPOS.sk.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty