Hot Africa

Hot Africa

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Africa?

Hot Africa je 5 valcový online hrací automat s 3 riadkami a 15 fixnými výhernými líniami.

Aká je téma hry Hot Africa?

Ide o online výherný automat so zvieratami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na výhernom automate Hot Africa nájdete Wild symboly, Scatter symboly, Gamble a násobitele výhier.

Je možné v hre Hot Africa získať freespiny?

Áno, freespiny je možné získať v tomto automate. Stačí len vytočiť 3 Scatter symboly.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Niektoré kasína do hry nasadzujú viacúrovňový jackpotový systém od Synotu. Tento systém spája viaceré automaty do jednej siete, ktorá umožňuje hromadenie a distribúciu dodatočných jackpotových výhier v reálnom čase.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Africa?

Náš tip: Keď sa v freespinovej hre objaví Extra Wild symbol na strednom valci, prinesie so sebou skvelý bonus. Po jeho vytočení sa násobiteľ výhry x2 zvýši až na x4 alebo dokonca x8.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Africa zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
11913 €
Úroveň:
Gold
17831 €
Úroveň:
Silver
444 €
Úroveň:
Bronze
58 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Do nádhernej africkej savany plnej divokých zvierat prekĺznete prostredníctvom online výherného automatu Hot Africa. Spoločnosť na ňom vám budú robiť slony, žirafy, antilopy či levy. Slot z produkcie SYNOT GAMES má v sebe všetko, po čom srdce ostrieľaného hráča výherných automatov piští.

Bonusy pod vrchom Kilimandžára

Na automate Hot Africa na vás čaká 5 valcov, 3 riadky a 15 fixných výherných línii. Kreslené symboly jednotlivých zvierat, po zisku výhernej kombinácie prejdú do príjemnej animácie a celú hru sprevádza typická hudba „čierneho kontinentu“. Poďme však k tomu najpodstatnejšiemu, a to sú bonusy.

Nájdete ich tu niekoľko a výrazne zvýšia šance na vysoké výhry. Prvým je Wild symbol zobrazený ako africká maska. Je žolíkom, čiže nahrádza absentujúce symboly vo výhernej kombinácii. Druhým špeciálnym bonusovým symbolom je Scatter symbol. Autori hry ho vyobrazili najznámejším africkým vrchom – Kilimandžárom. Po vytočení 3 týchto symbolov sa začína pravé africké dobrodružstvo. Aktivujte sa hra s 15 voľnými pretočeniami. Automaticky do nej vstupujete s násobiteľom výhier x2. Počas freespinovej hry sa na strednom valci objavuje Extra Wild symbol, ktorý má v sebe ukrytú jednu fantastickú vlastnosť. Akonáhle ho vytočíte, násobiteľ výhry x2 sa zvýši na x4 alebo až x8. Následná výherná kombinácia je týmto multiplikátorom vynásobená, čo môže znamenať aj zisk v podobe „Legendary WIN“. Borci hrajúci automaty od Synot Games veľmi dobre vedia, že na ich slotoch nechýba obľúbená funkcia zdvojnásobovania výhier – Gamble (Risk). Nájdete ju aj tu.

Africké dobrodružstvo sa môže začať

Pri hraní automatu Hot Africa sme sa cítili veľmi dobre, dokonca musíme napísať, že sme si aj oddýchli. Spočiatku sa nám nedarilo vytočiť 3 symboly Scatter naraz a dostať sa tak do freespinovej hry, no keď to zrazu prišlo, bola to nezabudnuteľná jazda. Tie výhry stáli naozaj za to. Doprajte si ich aj vy. Hrací automat nájdete na online kasíne eTIPOS.sk.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty