White King

White King

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat White King?

Online výherný automat White King tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línií.

Aká je téma hry White King?

Túto hru zaraďujeme medzi automaty so zvieratami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V automate White King nájdete Stacked Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné v hre White King získať freespiny?

Áno, po vytočení Scatter symbolov na stredných troch valcoch aktivujete 5 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra jackpoty nemá. No niektoré kasína do tohto automatu môžu inštalovať svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate White King?

Náš tip: Stacked Wild sa vždy zobrazuje minimálne v sérii troch Wild symbolov pod sebou, čo so sebou často prináša výherný spin.

Vyskúšajte si výherný automat White King zadarmo

White King Fortuna

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj

Nie každému vyhovuje šialené tempo niektorých slotov a preto máme radi aj pokojnejšie automaty, ktoré sú predovšetkým o príjemnom relaxe. Ak sem tam aj vy máte chuť na stroj, kde nie je milión blikajúcich zbytočností a ktorého zvuky nepripomínajú zbíjačku, automat White King od spoločnosti Playtech je priam balzamom na hráčsku dušu.

Už po prvom zapnutí vás obostrie pokoj savany a počas celého hrania vás neopustí veľmi príjemný pocit dobre odvedeného remesla. Playtech postavil celý automat na rodine majestátnych bielych levov, ktorých moc a prirodzená autorita bude s vami počas každého zatočenia valcov.

Krajina kde vládne biely kráľ

White King je online automat s 5 valcami, 4 riadkami a 40 fixnými výhernými líniami. Ide o príjemne jednoduchý stroj, ktorý vás nebude trápiť zbytočným študovaním pravidiel. Roztočíte valce dva-tri krát a okamžite vám bude jasné, čo a ako funguje.

K tomu, že bude krútenie valcami príjemnou záležitosťou, veľmi prispieva fakt, že si Playtech dal záležať na grafike, respektíve celkovom vizuále automatu. White King už nie je úplne nový stroj, ale na jeho výtvarnej prezentácii si to absolútne nevšimnete. Je to s prehľadom jeden z najkrajšie vyzerajúcich online slotov od Playtechu. Zvuková stopa len dokresľuje silu bielych kráľov zvierat a robí z hrania skutočne odpočinkovú záležitosť.

Bonusy priamo od levieho panovníka

Snáď jedinú výraznejšiu pripomienku máme k bonusom. Niežeby tu neboli, ale chýba im akákoľvek nápaditosť. White King by si podľa nás zaslúžil viac ako iba Wild a Scatter bonus. To berieme, ako povinný základ. Nadstavby sa tu však nedočkáte.

Wild symbol aj tu nahrádza nevýherné symboly v potenciálne výhernej línii a dokáže tak zachrániť aj takmer stratenú výhru. Úplne obyčajný ale Wild bonus predsa len nie je. Na valcoch sa totiž zobrazuje, ako tzv. Stacked Wild. Ak poznáte výrazy výherných automatov isto viete, že Stacked Wild sa na valci zobrazuje v sérii minimálne troch Wild symbolov pod sebou. Máte tak samozrejme šancu vyhrať väčšie peniaze na viacerých líniách.

Druhým bonusom je Scatter symbol. Ten sa objavuje iba na valcoch 2, 3 a 4. Ak sa vám ho podarí vytočiť na valcoch aspoň trikrát, aktivuje sa špeciálny nočný mód a s ním aj 5 freespinov. Už to samo o sebe poteší, ale aj tu je malý bonus naviac. Počas voľných pretočení sa na valcoch oveľa častejšie zobrazujú stacked wild symboly. Aj počas tejto bonusovej hry si môžete vytočiť ďalšie free spiny.

Zahrajte si online slot White King zadarmo

White King je ako zákusok, treba si ho vychutnávať naozaj pomaly. Ak sa nikam neponáhľate, toto je slot, ktorý vám urobí pekný večer. Zahrať si ho môžete aj v niektorých slovenských online kasínach. A pokiaľ by ste sa s ním chceli najskôr zoznámiť, máte možnosť si ho vyskúšať v kasíne aj úplne zadarmo. Neváhajte, nebudete ľutovať.

333 FS pre nových hráčov v kasíne

fortuna logo

Zaregistruj sa do online Fortuna Casina a získaj vstupný bonus 333 spinov. Tvoj casino bonus bude rozdelený na 3 časti:

  • Vlož minimálne 10 € na svoj hráčsky účet a 111 Spinov na výherný automat FRUTOMATIC získaš automaticky.
  • Pri ďalšom vklade v hodnote minimálne 10 € získaš 111 Spinov na všetky Apollo hry.
  • Pri treťom vklade ešte raz 111 Spinov na hry Apollo.

Získané Spiny je potrebné odohrať do 7 dní. Na výhru z bonusu platí 5-násobná podmienka prestávkovania.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Playtech
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Fortuna
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty