Buffalo Hunt

Buffalo Hunt

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Buffalo Hunt?

Buffalo Hunt sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a až 1024 výherných línií.

Aká je téma hry Buffalo Hunt?

Na valcoch Buffalo Hunt sa zobrazujú rôzne symboly zvierat charakterizujúce americkú divočinu. Ide teda o automat so zvieratami.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat obsahuje Wild symbol, Scatter symbol a násobitele výhier.

Je možné v hre Buffalo Hunt získať freespiny?

Áno, na tomto automate môžete získať až 20 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Buffalo Hunt nájdete v niektorých kasínach aj 4 úrovne jackpotu zvaného Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Buffalo Hunt?

Náš tip: Ak je Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie v rámci freespinu, výhru násobí x2 alebo x3.

Vyskúšajte si výherný automat Buffalo Hunt zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
4870 €
Úroveň:
Gold
4254 €
Úroveň:
Silver
188 €
Úroveň:
Bronze
123 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Čo všetko ponúka online slot Buffalo Hunt

Ako už samotný názov automatu Buffalo Hunt naznačuje, vydáte sa na ňom na lov divokých zvierat, ktoré sú typické pre severoamerický kontinent. Pri love vám bude ochotne pomáhať indiánsky náčelník, ktorý svoju zem dokonale pozná. Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo na valcoch automatu.

Buffalo Hunt je online hrací automat z dielne Synot Games s 5 valcami, 4 riadkami a až 1024 možnosťami na získanie výhernej kombinácie. Byvol, puma, medveď grizly, vlk a orol. To sú symboly, ktoré majú oproti štandardným znakom (9, 10, J, Q, K a A) vyššie odmeny. Hovoríte si, že vám je automat Buffalo Hunt nejak povedomý? Veru áno, s veľmi podobnými hrami sme sa stretli už aj my v podobe hier Eagle Riches od Red Tiger či Buffalo Blitz od Platechu.

Autori si pri zosnovaní tohto automatu dali evidentne záležať. Hru doprevádza príjemná indiánska hudba, jednotlivé zvieratá ožijú pri vytvorení výhernej kombinácie a dajú to aj patrične najavo. Aby ste získali výhernú kombináciu, musíte vytočiť minimálne 3 rovnaké symboly vedľa seba začínajúc na prvom valci zľava, pričom pokračovať musia smerom doprava (pri symbole byvola stačia minimálne 2 symboly).

Solídna porcia bonusov

Úspech vášho lovu bude závisieť aj od niekoľkých bonusových vlastností, ktorými automat Buffalo Hunt disponuje. V prvom rade je to už vyššie spomínaný indiánsky náčelník, ktorý je Wild symbolom, a teda v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Točí sa však iba na stredných troch valcoch. Ďalej je tu zlatá minca ako Scatter symbol. Okrem toho, že udeľuje okamžité výhry, môžete pomocou nej získať voľné pretočenia. Za tri zlaté mince obdržíte 8 freespinov, za štyri už 15 a za päť dokonca až 20 freespinov. Za dve zlaté mince počas freespinovej hry dostanete ďalších 5 voľných pretočení. Indiánsky náčelník ako Wild symbol nezaháľa je aktívny aj počas voľných pretočení. Akonáhle je súčasťou akejkoľvek výhernej kombinácie, výhru automaticky vynásobí x2 alebo x3. Každú jednu výhru, ak sa tak rozhodnete, môžete skúsiť zdvojnásobiť. Skúsení hráči už veľmi dobre vedia, že na to slúži funkcia Gamble (Risk), prostredníctvom ktorej budete tipovať farbu zakrytej karty. Správny tip výhru zdvojnásobí, nesprávny vás o ňu pripraví.

Buffalo Hunt aj zadarmo v kasíne na eTipos.sk

Hrací automat Buffalo Hunt má v sebe „ukryté“ aj platformové Jackpoty v online kasíne eTipos.sk. Ide o progresívne Jackpoty, ktoré sú rozdelené do 3 kategórií – zlatej, striebornej a bronzovej. Ich aktuálne sumy priebežne narastajú a vidíte ich priamo nad valcami. Buffalo Hunt vám pripomenie dávny časy, kedy severoamerická zem patrila pôvodným obyvateľom indiánom a divokým zvieratám. Tento skvelý slot si môžete vyskúšať aj úplne zadarmo na počitači, mobile, alebo tablete.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty