Pinky Cat

Pinky Cat

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Pinky Cat?

Automat Pinky Cat je zložený z 5 valcov, 3 riadkov a 11 výherných línií.

Aká je téma hry Pinky Cat?

Ide o je zábavno-dobrodružný výherný automat, v ktorom hrá hlavnú úlohu Ružový kocúr.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Pinky Cat nájdete Wild symbol, Scatter symbol, multiplikátor, Gamble a špeciálne funkcie Ninja Mouse, Wanted a Cat Thief.

Je možné v hre Pinky Cat získať freespiny?

Áno, získať môžete naraz až 30 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat Pinky Cat obsahuje možnosť získať Apollo Jackpoty, no nie všetky kasína ich do hier nasadzujú. Iné kasína to zase robia tak, že do hry inštalujú svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Pinky Cat?

Náš tip: Okrem toho, že Wild supluje symboly vo výhernej kombinácií, je aj multipilkátorom. Štyri Wild symboly v kombinácii vynásobia výhru x16.

Vyskúšajte si výherný automat Pinky Cat zadarmo

Pripravte sa na zábavné dobrodružstvo s hracím automatom Pinky Cat od Apollo Games. Tento rozkošný ružový kocúr vás zavedie do sveta nočnej metropoly, kde bude vašou úlohou otvoriť trezory plné diamantov a iných pokladov. Ak ste fanúšikom kultového Ružového pantera, tento slot vás isto nadchne svojím jedinečným štýlom a odkazom na túto legendárnu postavičku. No a aj keby ste neboli, Pinky Cat je taký rozkošný a pôvabný, že vám jednoducho ukradne srdce.

Grafika a zvuky

Hrací automat Pinky Cat si vás získa svojím farebným až rozprávkovým dizajnom, ktorý je plný života a energie. Symboly sú vykreslené s veľkým dôrazom na detail, čo dodáva hre osobitý šarm. Pozadie automatu je tiež príjemne a esteticky ladené, čo zvyšuje celkovú atmosféru hry. Hudobný doprovod v Pinky Cat je rovnako dômyselný. Všetko dopĺňa jemná hudbu, ktorá neunavuje ani po dlhšom hraní. Celkovo vizuál a zvuky tu vytvárajú príjemné prostredie, kde hráči môžu úplne zabudnúť na všedný deň.

Online výherný automat Pinky Cat ponúka klasické rozloženie – 5 valcov a 3 riadky. Hra disponuje 11 výhernými líniami, čo môže na prvý pohľad pôsobiť skromnejšie, ale nezabúdajme, že tu ide o kvalitu a nie kvantitu. Výherné kombinácie platia tradične zľava doprava, pričom pre dosiahnutie výhry je potrebné, aby sa spojili rovnaké symboly na susedných valcoch, začínajúc prvým valcom zľava.

Pestré bonusy

Ak ste na menší počet výherných línií frflali, po predstavení bonusových funkcií už nebudete. Ružový kocúr v tomto automate od Apollo Games nezaháľa. Ako Wild symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol na valcoch a pomôcť vám tak vytvoriť výhernú kombináciu. Navyše, tento symbol vo výherných líniách pracuje aj ako multiplikátor. Jeden Wild výhru násobí x2, dva x4, tri x8 a štyri Wild symboly v kombinácii x16.

Scatter symbol v podobe trezoru s nápisom BONUS otvára dvere k voľným pretočeniam. Podľa toho, koľko bonusových symbolov sa vám podarí vytočiť, môžete získať 10, 20 alebo dokonca 30 freespinov. Bonusom navyše je, počas tejto hry môžete vyhrať ďalšie freespiny. Ale to nie je všetko. Keď sa na valcoch objaví symbol Ninja Mouse, náhodne odstráni symboly a umožní tak zosunutie symbolov, ktoré môžu vytvoriť výherné kombinácie. Funkcia Wanted je tiež náhodná. Detektív pridá na valce symboly Wanted, ktoré sa potom zmenia na Wild symboly. Mačací zlodej sa môže vkradnúť na valce a náhodne zmeniť vybrané symboly na Wildy, čo zvyšuje vašu šancu na zisk výherných kombinácií. Ide o funkciu Cat Thief.

Funkcia Gamble a Apollo Jackpoty

Keď dosiahnete výhernú kombináciu, môžete si vybrať, či to risknete a vstúpite do Gamble funkcie. V nej je vašou úlohou uhádnuť správnu farbu nasledujúcej karty, ktorá bude otočená lícovou stranou nadol. Ak uhádnete správne, vaša výhra sa zdvojnásobí a máte možnosť pokračovať v hre o ďalšie zdvojnásobenie alebo si výhru nechať pripísať. Ak však neuhádnete, o výhru prídete.

V ríši online automatov od Apollo Games sa môžete nečakane stať víťazom jednej z ich jackpotových výhier, a to bez ohľadu na to, koľko ste do hry vložili. Tieto Apollo jackpoty – zlatý, strieborný, bronzový – sú dostupné v niektorých vybraných kasínach pri akejkoľvek stávke v hre a čakajú na šťastného hráča, ktorý ich získa.

Pinky Cat aj zadarmo a na mobile

Neodolateľná kombinácia zábavnej tematiky, farebného dizajnu a bonusových prekvapení robí z Pinky Cat jedinečný zážitok, ktorý by nemal uniknúť žiadnemu hráčovi online automatov. Či už ste doma, na zastávke autobusu alebo vo fronte v obchode, Pinky Cat si môžete zahrať hocikde. Nezabudnite, že si tento sladký mačací automat môžete vyskúšať v demoverzii, alebo v slovenskom online kasíne Fortuna. Bezproblémovo funguje aj na mobilných zariadeniach.

333 FS pre nových hráčov v kasíne

fortuna logo

Zaregistruj sa do online Fortuna Casina a získaj vstupný bonus 333 spinov. Tvoj casino bonus bude rozdelený na 3 časti:

  • Vlož minimálne 10 € na svoj hráčsky účet a 111 Spinov na výherný automat FRUTOMATIC získaš automaticky.
  • Pri ďalšom vklade v hodnote minimálne 10 € získaš 111 Spinov na všetky Apollo hry.
  • Pri treťom vklade ešte raz 111 Spinov na hry Apollo.

Získané Spiny je potrebné odohrať do 7 dní. Na výhru z bonusu platí 5-násobná podmienka prestávkovania.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Fortuna
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty