Masquerade

Masquerade

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Masquerade?

Masquerade tvorí 5 valcov s rôznymi počtom riadkov (2-3-4-3-2). Dokopy je na ňom 20 fixných výherných línií a výherné kombinácie sú obojsmerné.

Aká je téma hry Masquerade?

Túto online hru môžeme zaradiť do kategórie alternatívnych automatov pre jej netradičné rozloženie valcov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Masquerade obsahuje expandujúce symboly.

Je možné v hre Masquerade získať freespiny?

Nie, táto hra neponúka voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V hre Masquerade môžete získať niektorý z progresívnych jackpotov Red Tiger automatov – Hourly Drop, Daily Drop či Mega Drop.

Ako vyhrať na hracom automate Masquerade?

Náš tip: Za 5 symbolov dámy v škraboške získate až 1000-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Masquerade zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
79154 €
Úroveň:
Daily Drop
420 €
Úroveň:
Hourly Drop
15 €
Niké Red Tiger Jackpot

Hoďte sa do obleku, párty začína

Fantastický 1000-násobok stávky je pre vás pripravený na online hracom automate Masquerade. A viete kde ho nájdete? U tajomnej dámy v škraboške, z ktorej nebudete môcť odvrátiť zrak, pretože si na seba obliekla šteklivé šaty s odvážnym dekoltom.

Online automat Masquerade nájdete aj v bohatej ponuke automatov Niké casina, kde sa nachádza niekoľko zaujímavých kúskov spoločnosti Red Tiger. Jej hry sa vymykajú stereotypu, lebo vždy obsahujú niečo nové a nezaužívané. A taký je aj tento online slot, pretože jeho skladba valcov je dosť netradičná. Tvorí ho síce 5 valcov, no každý valec má iný počet riadkov. Na prvom a piatom sa točia 2 riadky, na druhom a štvrtom 3, no na strednom treťom 5. Stretli ste sa s niečím podobným? Asi nie. No a práve táto skladba mení aj klasický princíp získavania výherných kombinácii. Tie platia v podstate všade. Zľava, sprava a aj v strede. Dôležité je, aby minimálne 3 rovnaké symboly medzi sebou susedili.

Celé dejstvo slotu je vsadené do luxusného prostredia maškarného plesu. Hlavou postavou je už spomínaná kráska. Je symbolom s najvyššou hodnotou. Ak krásku vytočíte 5x, získate vytúžený 1000-násobok stávky. Okrem nej sa na valcoch točí klobúk, vreckové hodinky a zlatý prsteň. I tie vám dožičia väčšia výhry. O niečo menej dostanete sa ostatné symboly a tými sú klasické znaky kariet 10, J, Q, K a A.

Zlatá a Kráľovská maska

Čo sa bonusových vlastností a funkcií týka, na slote Masquerade ich nie je veľa. No i to „málo“ vie narobiť značnú „šarapatu“ v podobe atraktívnych výhier. Je za tým symbol masky, ktoré sa delia na Zlatú a Kráľovskú. Vždy keď sa v hre objaví, roztočí sa, aby odhalila záhadný symbol a pomohla vám získať výhernú kombináciu. Zlatá maska sa môže duplikovať a rozšíriť po valcoch rôznymi smermi, čím rastie šanca na výhru. S Kráľovskou maskou je to trošku iné. Objavuje sa iba na stredných troch valcoch, ktoré celé pokryje. Rovnako tak sa roztočí a odkryje záhadný symbol. V tomto prípade máte výhernú kombináciu zaručenú, pri Zlatej maske nie. Každú vysokú výhru sprevádza podarená animácia v podobe standing ovation zúčastnených hostí.

Progresívne Jackpoty nesmú chýbať

Ak máte radi sloty s možnosťou hrania o progresívny Jackpot, nasledujúce riadky vás potešia. Rovnako ako pri hrách Flaming Fox či Mayan Gods, ani na online automate Masquerade táto vedľajšia mini-hra nesmie chýbať. Vyhrať môžete napríklad denný jackpot Daily Drop či bombastický Mega Drop, ktorý občas narastie do závratných čísel. Aktuálne hodnoty všetkých úrovní sú zobrazené v ľavej časti od valcov.

Nasaďte si masku a poďte sa zabaviť s automatom Masquerade

Neobyčajný slot Masquerade môžete hrať kdekoľvek, pretože je vyvinutý pre počítače, tablety a aj mobilné zariadenia. Osmelíte sa vstúpiť do prominentnej spoločnosti zámožných ľudí a nadviazať kontakt s očarujúcou dámou v škraboške? Miesto na maškarnom plese si nájde každý.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty