Snow Wild and The 7 Features

Snow Wild and The 7 Features

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Snow Wild and The 7 Features?

Tento online slot sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Snow Wild and The 7 Features?

Ako už z názvu vyplýva, motívom hry je príbeh o Snehulienke a 7 trpaslíkoch, čiže ide o rozprávkový hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Snow Wild and The 7 Features obsahuje Wild symboly, respiny a koleso šťastia. V kolese šťastia vám môže náhodne vybraná postavička priniesť do hry ďalšie bonusy.

Je možné v hre Snow Wild and The 7 Features získať freespiny?

Nie, na tomto automate freespiny nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online hrací automat Snow Wild and The 7 Features disponuje niekoľkými úrovňami progresívneho Jackpotu Red Tiger hier. Niektoré kasína do neho nasadzujú aj svoje vlastné platformové Jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Snow Wild and The 7 Features?

Náš tip: Za 5 Wild symbolov získate odmenu vo výške 500-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Snow Wild and The 7 Features zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
79154 €
Úroveň:
Daily Drop
420 €
Úroveň:
Hourly Drop
15 €
Niké Red Tiger Jackpot

Moderná Snehulienka a 7 trpaslíkov na valcoch

Príbeh Snehulienky a jej 7 malých kamošov pozná každý z nás. Možno ste sa i vy niekedy zamýšľali nad tým, ako by vyzerala nejaká notoricky známa rozprávka, ak by bola súčasťou automatovej hry. Kto by sa na to podujal? No predsa páni zo spoločnosti Red Tiger. Ich diela sú dôkazom toho, že čohokoľvek sa chytia, či už ide o žáner filmový, rozprávkový alebo knižný, výsledok je vždy fascinujúci. Vývojári hier si zobrali na paškál aj legendárnu Snehulienku a 7 trpaslíkov a zostrojili slot tak trochu v netradičnom prevedení s názvom Snow Wild and The 7 Features. Hlavnú hrdinku vykreslili ako nespútanú rockerku, rovnako ako aj jej sedem malých parťákov. To musíte vidieť.

Online výherný automat Snow Wild and The 7 Features sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 vopred daných výherných línii. Tie musia začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Po grafickej a hudobnej stránke nemáme väčšinou k automatom od Red Tiger žiadne námietky. Aj tu vyzerá vizuál fajn, hudba je rocková a dokonca v pozadí počuť vravu v akejsi krčme, kde pivo tečie potokom. Trochu nám prekážali zdĺhavé animácie pri aktivovaní špeciálnych funkcií. Snažili sme sa ich obísť preklikom, no taká možnosť tu nie je. Škoda.

Koleso šťastia s 8 bonusovými vlastnosťami

Snehulienka má na automate celkom pochopiteľne najdôležitejšiu úlohu. Je Wild symbolom, čiže v prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácii ho doplní. Okrem toho disponuje ešte jednou bonusovou vlastnosťou, rovnako ako aj jej malí kamaráti. Každá postavička dokáže na slote vytvoriť zaujímavé efekty spojené s vysokými výhrami. Ešte predtým, ako si ich postupne predstavíme, je dôležité uviesť, že na automate sa objavuje aj symbol Kolesa šťastia. Na ňom sú zobrazené všetky postavičky, čiže Snehulienka a 7 trpaslíkov. Ak toto koleso vytočíte 3x, roztočí sa a šípka náhodne určí postavičku, ktorá začne na automate „kúzliť“ tak, aby ste sa dopracovali k vyšším výhram.

  • Chľastko – spustí pivné pípy a niektoré valce zaleje pivnými žolíkmi.
  • Kýchaj – začne kýchať, čím spustí re-spiny.
  • Chrapko – chrápaním vymieňa symboly tak, aby ste získali výhru.
  • Blýskavec – začne hrať na elektrickej gitare, po čom do symbolov začnú udierať blesky. Tieto symboly nahradia nové.
  • Hútaj – pomocou svojej píly vyreže niektoré časti a nahradí ich novými symbolmi.
  • Zlatko – začne nad valcami triasť vedrom zlatých dukátov, po čom získate náhodnú výhru.
  • Pochábeľ – z automatu ukradne zopár symbolov a vymení ich za lepšie.
  • Snehulienka – pošle 3 kúzelné bozky, po čom sa aktivuje niekoľko vyššie uvedených funkcií naraz.

Snow Wild and The 7 Features a progresívne Jackpoty

S výhernými automatmi Snow Wild and The 7 Features, Arcade Bomb či Ra's Legend sa môžete zapojiť aj do hry o progresívne Jackpoty od dodávateľa týchto hier Red Tiger. Táto minihra je však postavená iba na čírej náhode. Majiteľom Jackpotu sa stanete vtedy, ak sa na slote objaví 3x jeho symbol. Platí, že čím viac hráčov je zapojených do hier s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie narastá ich hodnota. Hodnoty hodinového, denného či parádneho Mega Drop sú zobrazené v ľavej časti od valcov.

Dajte si pivo so Snehulienkou na nike.sk

Online hrací automat Snow Wild and The 7 Features nás príjemne prekvapil a zabavil. Autorov hry chválime a to najmä ich nápad postaviť Snehulienku do pozície potetovanej rockerky. Ak k tomu prirátame Koleso šťastia s 8 špeciálnymi funkciami a progresívne Jackpoty, o nude nemôže byť reč. Vyskúšajte si tento automat aj vy v slovenskom kasíne Niké, kde si ho môžete užiť aj zadarmo.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty