Cinderella's Ball

Cinderella's Ball

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Cinderella's Ball?

Online slot Cinderella's Ball je vytvorený z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Cinderella's Ball?

Hlavnou postavou Cinderella's Ball je plavovlasá Popoluška, preto ide o rozprávkový hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Cinderella's Ball nájdete Wild symboly, Scatter symboly aj násobitele výhier. Okrem toho obsahuje aj ďalšie špeciálne funkcie: Cesta črievičiek, Kočiar, Dobrá víla, Úder hodín a Tanečná sála.

Je možné v hre Cinderella's Ball získať freespiny?

Áno, za vytočenie 3 Scatter symbolov získate freespiny. Ich počet je náhodný – od 6 do 15.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, hrací automat Cinderella's Ball neobsahuje hru o progresívne jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Cinderella's Ball?

Náš tip: Wild symbolom je črievička, ktorá dokáže vytvoriť aj samostatnú výhernú kombináciu. Za 5 jej symbolov získate odmenu vo výške 800-násobku stavenej sumy.

Vyskúšajte si výherný automat Cinderella's Ball zadarmo

Red Tiger Jackpot
Úroveň:
Mega Drop
100670 €
Úroveň:
Daily Drop
637 €
Úroveň:
Hourly Drop
19 €
Niké Red Tiger Jackpot

Nesnívajte o výhrach, hrajte o ne

Máte radi rozprávky a radi snívate? Ak ste prikývli, upriamte svoju pozornosť na online hrací automat Cinderella's Ball. Ide totiž o automat inšpirovaný rozprávkou o chudobnej Popoluške, ktorá sníva o bohatom princovi. Pri splnení istých podmienok môžu jej sny znamenať pre vás pozoruhodné výhry. Poďme si bližšie posvietiť na tento čarovný slot od spoločnosti Red Tiger.

Päť valcov, tri riadky a dvadsať fixne daných výherných línii. To je základná skladba online automatu Cinderella's Ball. Výherné kombinácie sú platné v jednom smere a to zľava doprava. Prvý symbol výhernej kombinácie musí začínať na prvom valci vľavo. Technické vlastnosti máme za sebou, prejdime teraz k tomu podstatnému a tým sú bonusy a špeciálne funkcie. Na výhernom automate Cinderella's Ball nechýba obľúbená bonusová 3-kombinácia Wild symbol + Scatter symbol + freespiny. Čo sa týka divokého symbolu, je ním sklenená črievička na červenom vankúšiku. Ide o žolíka, čiže v prípade potreby doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Za vytočenie troch Scatter symbolov, ktoré sú vyobrazené ako hrad, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Podobne ako pri hre Lucky Little Devil, aj tu je ich počet náhodný.

Čo všetko sa Popoluške na valcoch sníva?

Viac zábavy a aj vyššie výhry dosiahnete vďaka snom krehkej a nevinnej Popolušky. Pokiaľ sa objaví na niektorom z valcov, začne snívať. To, o čom sa jej sníva, uvidíte podľa obrázka v bubline. Môže ísť o črievičku, dobrú vílu, hodiny alebo kočiar.

  • Cesta črievičiek – črievička začne po valcoch „kráčať“ a zanecháva popritom po sebe cestu s Wild symbolmi.
  • Kočiar – zopárkrát prejde popred valce, čím roztočí niektoré symboly. Po ich zastavení sa objavia nové symboly znamenajúce výhru.
  • Dobrá víla – šibne svojím čarovným prútikom a vymení niektoré symboly na valcoch, aby zvýšila šance na výhru.
  • Úder hodín – hodiny pracujú v časopriestore. Náhodne menia symboly tak, aby sa na automate objavila výherná kombinácia.

A na záver tu máme ešte bonusovú hru s názvom Tanečná sála, do ktorej sa presuniete vtedy, ak na valcoch vytočíte 3 symboly zvitku. V tanečnej sále sa nachádza 16 menších zvitkov, pod ktorými sú ukryté korunky rôznych farieb. Vašou úlohou je nájsť 3 korunky rovnakej farby, aby ste získali určitý násobiteľ stávky. Najviac získate za 3 zlaté korunky a to až 500-násobok stávky.
Malé upozornenie. Popoluške sa môže prisniť aj zlá macocha, ktorá ju okamžite pošle naspäť do práce a vy sa tak vrátite k základnej hre.

Cinderella's Ball nájdete v kasíne Niké

Online výherný automat Cinderella's Ball si môžete vyskúšať aj v slovenskom kasíne Niké. My sme si s ním užili kopec zábavy a neraz aj potešili z pekných výhier. Jedinou našou výčitkou sú zdĺhavejšie animácie pri zisku špeciálnych funkcii, ktoré sa nedajú prekliknúť. To je však voči bohatej bonusovej výbave tohto automatu bagateľ.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

nike logo

V Niké máš bonus 50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke. Bonus je aktivovaný v momente, keď sa spustí jedna z automatových hier a po skončení sú výhry automaticky pripísané do penaženky hráča..

Po využití 50 free spinov na teba čaká daľší kasíno bonus! Aby toho nebolo málo, Svet hier ti dá navyše ďalších 100 free spinov. Stačí, keď pretočíš 50 € a extra vstupný bonus 100 free spinov je tvoj!

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty