Novomatic online automaty

Hracie automaty od Novomatic nájdete v kasínach

DoubleStar logo

Vstupný bonus: 5000 EUR

Hraj v kasíne

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Novomatic vo svojom portfóliu?

Spoločnosť Novomatic vznikla v roku 1980 a po úspechu výherných prístrojov v herniach a kasínach sa začala venovať aj online priestoru. Jej portfólio pozostáva zo všetkých populárnych kasínových hier vrátane pokru, blackjacku, rulety či binga. Samozrejme ponuku hier, ktorá obsahuje viac než 400 titulov, najviac zahltili online výherné automaty.

Aké témy automatov Novomatic preferuje?

S automatmi od Novomatic sa zabavia skúsení aj menej skúsení hráči. Ponuka automatov tohto významného providera je natoľko široká, že v nej nájdete všetky možné témy, ktoré sa na slotoch objavujú.

Ponúkajú hry od Novomatic aj špeciálne bonusové funkcie?

Na bonusovej škále Novomatic automatov nájdete úplne všetko. Tradičné divoké symboly, Scatter symboly, freespiny, respiny, či rôzne násobitele. Popularita niektorých automatov prinútila vývojárov vytvoriť aj ich Deluxe verzie či 6 valcové verzie, ktoré prinášajú ďalšie skvelé bonusové funkcie a viac výherných línií.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Novomatic?

Voľné pretočenia je možné získať na viacerých slotoch, pričom k freespinom vám vo väčšine prípadov pomôže vytočenie určitého počtu Scatter symbolov.

Čím sú Novomatic automaty špecifické?

Veľkým lákadlom automatov od Novomatic je ich hrateľnosť. Keď sa bližšie pozrieme na mnohé z nich, ich úspechu nie vždy chápeme, pretoče ponúkajú iba čistý základ často obalený v jednoduchom retro štýle s pár klasickými bonusmi. No hráči ich presne takto milujú.

Ktoré hracie automaty od Novomatic by vám nemali ujsť?

Odporučiť nejaký automat z dielne Novomatic je veľmi náročné. Medzi najhranejšie však patria legendárne tituly ako Book of Ra Deluxe, Sizzling Hot Deluxe, Lucky Lady's Charm Deluxe alebo Dolphin's Pearl Deluxe. Okrem výbornej zábavy majú tieto Deluxe verzie spomínaných slotov vylepšené bonusové funkcie.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Novomatic?

Silnou stránkou spoločnosti Novomatic je jej samotná značka. Na trhu iGamingu pôsobí niekoľko desaťročí a za tento čas sa zaradila medzi najšpičkovejších providerov kasínových hier. Mínusom môže byť veľa retro automatov, ktoré nie všetky kategórie hráčov obľubujú.
Hracie automaty