BF Games online automaty

Hracie automaty od BF Games nájdete v kasínach

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má tento provider kasínovej zábavy v portfóliu?

Výrobca kasínových hier BF Games vznikol v roku 2013 a výlučne sa zameriava na vývoj online výherných automatov.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

Prím hrajú automaty s ovocným nádychom, avšak knižnici hier nájdete aj moderné tituly s témou mágie alebo mytológie. Pôsobivé sú aj púštne, strašidelné, zvieracie, dobrodružné automaty alebo automaty z podmorského sveta.

Ponúkajú hry od BF Games aj špeciálne bonusové funkcie?

Jednotlivé hry disponujú širokou škálou bonusov a špeciálnych funkcií vrátane Wild symbolov (aj expandujúce), Scatter symbolov, freespinov, respinov, multiplikátorov výhier (aj progresívne), funkcie Gamble (Risk) alebo kaskádových valcov.

Ako často sa objavujú v online automatoch od BF Games freespiny?

Na niektorých hrách od BF Games nechýbajú ani obľúbené voľné pretočenia. Získate ich ako vo väčšine iných prípadoch, a to po vytočení minimálne 3 symbolov Scatter.

Čím sú BF Games automaty špecifické?

Vývojári uprednostňujú kvalitu pred kvantitou. Zameriavajú na kvalitnú grafiku a herné funkcie. Aj to je dôvod, prečo tento provider nedisponuje stovkami hier ako jeho konkurenti.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Medzi populárne tituly patria Cave of Fortune, Burning Slots 40, Stunning Cash, Book of Gods, Aztec Adventure, Buffalo trail Ultra alebo Royal Crown.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov BF Games?

Za silné stránky automatov od BF Games možno označiť ich originalitu, vizuál a dostatok špeciálnych funkcií. Na druhej strane nižší počet online slotov tohto providera je možné považovať za menšie mínus.
Hracie automaty