Golden Lamp

Golden Lamp

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Golden Lamp?

Výherný automat Golden Lamp má 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Golden Lamp?

Ide o rozprávkový online automat na motívy Aladinovej lampy.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online slote Golden Lamp nájdete Wild symboly, Scatter symboly a expandujúce symboly.

Je možné v hre Golden Lamp získať freespiny?

Áno, keď vytočíte aspoň 3 Scatter symboly, aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra jackpoty neobsahuje, no niektoré online kasína do tohto automatu nasadzujú svoje vlastné platformové jackpoty.

Ako vyhrať na hracom automate Golden Lamp?

Náš tip: Páčilo sa nám, že pred freespinami sa vylosuje jeden symbol, ktorý dokáže expandovať po celom valci a vytvárať výherné kombinácie bez ohľadu na pozície.

Vyskúšajte si výherný automat Golden Lamp zadarmo

Golden Lamp TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Vstúpte do sveta, kde sa spája rozprávková magickosť s blikajúcimi svetlami výherného automatu. Golden Lamp od BF Games nie je len ďalším hracím automatom. Je to brána do Aladinovho tajomného sveta plného nevídaných pokladov a splnených želaní. Pripravte sa na výnimočné dobrodružstvo, kde každý spin môže premeniť vaše priania na realitu.

Skladba a grafika

Výherný online automat Golden Lamp je 5 valec s 3 riadkami a 10 fixne danými výhernými líniami. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Symboly v automate sú verným odrazom rozprávkového príbehu. Nájdete tu Aladina, princeznú Jazmínu, čarovnú lampu, lietajúci koberec a šable. Každý z týchto symbolov dokonale zapadá do témy a prináša rôzne výherné možnosti.

Graficky nie je Golden Lamp žiadnym majstrovským dielom. Svojím vizuálnym štýlom vás síce vtiahne do sveta Aladina a jeho dobrodružstiev, ale nič výnimočné to nie je. No postačuje. Zato hudobný podmaz sa nám páčil a nechali sme si ho zapnutý po celý čas hrania.

Bonusy a špeciálne funkcie

Aladinova lampa je kľúčom k odomykaniu magických funkcií hry a otvára dvere k veľkým výhram. Má dve funkcie. Ako Wild symbol nahradí akýkoľvek iný symbol na vytvorenie výhernej kombinácie. Zároveň funguje aj ako Scatter symbol, ktorý vám môže otvoriť bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Vytočenie troch alebo viacerých symbolov tejto lampy na valcoch vám prinesie 10 freespinov. Počas týchto zatočení máte ešte väčšiu šancu na výhru. V bonusovom kole s freespinmi sa náhodne zvolený symbol dokáže rozšíriť a pokryť celý valec, čo znamená, že môže vytvoriť viac výherných kombinácií. Tento expandujúci symbol navyše platí kdekoľvek na valcoch, čo vám umožní dosiahnuť výhru aj mimo tradičných výherných línií. Po každej výhre máte ešte možnosť zdvojnásobiť svoj zisk vďaka funkcií Gamble. Uhádnite správnu farbu karty a vaša výhra sa zdvojnásobí. No pozor, nesprávny tip znamená stratu.

Vyskúšajte si zahrať Golden Lamp v kasíne

Ak hľadáte niečo iné ako len klasické ovocné stroje, Golden Lamp vás zavedie do rozprávky s príbehom o Aladinovi. Navyše, jeho mobilná verzia v Tipos online kasíne zabezpečuje, že si túto rozprávkovú dobrodružnú cestu môžete užiť kdekoľvek, či už na cestách alebo pohodlne z vášho gauča. Hru si môžete vyskúšať aj vo forme demoverzie, kde môžete točiť valcami a vychutnať si všetky tieto fantastické funkcie bez akéhokoľvek rizika. Takže, ak ste pripravení potrieť Aladinovu lampu a vidieť, či sa vám podarí oslobodiť džina, skočte do kasína a uvidíte, čo sa stane. Apropo, viete prečo Aladin nikdy nevyhral v kasíne? Lebo sa stále snažil vytiahnuť džina z automatu namiesto toho, aby si jednoducho zatočil valcami.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
BF Games
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty