Retro Wheels

Retro Wheels

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Retro Wheels?

5 valcový výherný automat Retro Wheels je vyskladaný do 4 riadkov a 50 výherných línií, ktorých počet si môžete nastaviť ľubovoľne podľa seba.

Aká je téma hry Retro Wheels?

Retro Wheels je klasický retro automat so symbolmi ovocia, sedmičiek, zvončekov a BAR-ov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Automat Retro Wheels ponúka Wild a Scatter symboly.

Je možné v hre Retro Wheels získať freespiny?

Nie, freespiny na tomto slote nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V tomto prípade to závisí od nasadenia hry v konkrétnom kasíne. Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Retro Wheels. Navyše hra môže byť doplnená aj o lokálne platformové jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Retro Wheels?

Náš tip: Za tri a viac symbolov hviezdy budete odmenení okamžitou výhrou, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 2- do 500-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Retro Wheels zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
99952 €
Úroveň:
Strieborný
9193 €
Úroveň:
Bronzový
46 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Retro Wheels – ovocná novinka od Kajotu

V máji tohto roku (2021) vydala spoločnosť Kajot Games ďalší z radu klasických ovocných automatov s nádychom retro štýlu. Ide o online výherný slot Retro Wheels, no a my sme si na neho samozrejme ihneď posvietili. Pokiaľ máte radi skutočné a nefalšované retro so všetkými jeho prvkami, určite sa vám zapáči. Ovocné symboly, tradičné bonusy, zastaralé zvuky i grafické prevedenie. Všetko je presne tak, ako tomu bolo pred pár desaťročiami, kedy svet hier „rozkvital“ iba v zafajčených tmavých herniach na rohu ulíc.

Hrací automat Retro Wheels má v sebe niekoľko funkcií, ktoré z neho robia celkom príťažlivý online stroj. Má však aj pár nedostatkov, no k tým sa dostaneme neskôr. Za prvé plus by sme označili nastaviteľný počet výherných línií. Hrať môžete buď s 10, 20, 30, 40, alebo 50 líniami. Je iba na vás, koľko si ich nastavíte, no šanca na zisk výhernej kombinácie rastie s vyšším počtom aktívnych výherných línií. Čo sa týka skladby, online automat Retro Wheels má 5 valcov a 4 riadky. Kombinácia je na ňom výherná vtedy, ak vytočíte minimálne 3 rovnaké symboly so začiatkom na prvom valci zľava, pričom ich sled nemôže byť prerušený iným symbolom. Nižšie odmeny majú v hre klasické ovocné symboly, výrazne si prilepšíte vďaka neovocným symbolom: BAR-y, zvončeky a červené sedmičky.

Klasické Bonusy aj na Retro Wheels

Retro Wheels sa drží mantinelov klasiky a retra aj čo sa týka bonusovej štruktúry. Sú na ňom dva notoricky známe bonusové symboly – Wild symbol a Scatter symbol. Prvý menovaný je žolíkom, a v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Objavuje sa iba na treťom valci a predstavuje ho uhladený pánko s cigarou. Scatter symbolom je hviezda. Za tri a viac symbolov hviezdy budete odmenení okamžitou výhrou, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 2- do 500-násobku stávky. Pokiaľ sa rozhodnete hrať tento automat v slovenskom kasíne eTipos.sk, budete mať šancu vyhrať aj jeden z troch platformových progresívnych Jackpotov – Gold, Silver a Bronze. Čím viac hráčov hrá tieto hry, ako napríklad aj Simply the Best 81, tým rýchlejšie rastú hodnoty progresívnych jackpotov. Vyhrať niektorý z nich však vôbec nie je jednoduché. Treba mať naozaj kus šťastia.

Vyskúšajte si roztočiť retro automat v kasíne

Aby sme len nechválili, na online automate Retro Wheels sme našli aj mínusy. Chýbali nám na ňom predovšetkým freespiny. Odmenou za vytočenie troch a viac symbolov Scatter je síce atraktívna okamžitá výhra podobne ako pri niektorých Amusnet automatoch, napríklad Burning Hot, no neurazila by nás ani bonusová hra s niekoľkými voľnými pretočeniami navyše. No a autorom dávame malé mínus aj za absenciu turbo režimu.

Ak vás Retro Wheels zaujal, ešte skôr ako začnete hrať v online kasíne, vyskúšať si ho môžete aj v demoverzii na našej stránke. Kľudne aj cez mobil.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty