Neon Fever

Neon Fever

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Neon Fever?

Neon Fever je 5-valcový hrací automat s 3 riadkami. Obsahuje 10 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Neon Fever?

Ide o výherný online automat s ovocnou témou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací online automat Neon Fever obsahuje Wild symboly, dvojité a trojité symboly a funkciu Gamble.

Je možné v hre Neon Fever získať freespiny?

Nie, na tomto automate voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, táto hra ponúka možnosť hrať o jackpoty. Niektoré kasína do nej titož nasadzujú viacúrovňové jackpoty Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať na hracom automate Neon Fever?

Náš tip: Dvojité a trojité symboly môžu vytvoriť pomerne bohaté výherné kombinácie, pretože sa na danej pozícii počítajú ako dva resp. tri symboly.

Vyskúšajte si výherný automat Neon Fever zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
17269 €
Úroveň:
Gold
3452 €
Úroveň:
Silver
770 €
Úroveň:
Bronze
98 €
eTIPOS.sk Synot Progressive Bonus

Nenáročná ovocná klasika automatu Neon Fever

Zažili ste 80-te roky minulého storočia? Pokiaľ ste prikývli, určite ste sa ocitli na nejakej diskotéke, ktorej vládla hudba od Modern Talking či Alphaville a nad hlavami baviacich sa ľudí s bláznivými účesmi svietila veľká disko guľa. To boli časy. Tieto spomienky sa vám oživia pri výhernom automate Neon Fever.

Online slot Neon Fever z ponuke eTIPOS.sk kasína je výtvorom spoločnosti SYNOT Games a musíme priznať, že jeho vzhľad a hudba nám okamžite privolali spomienky na časy spred 30 a 40 rokov. Jednoducho nakreslené symboly ovocia, sedmičky, hviezdy, zvonce či štvorlístky tento pocit len znásobili. Ide o klasický automat, na ktorom sa učilo hrať mnoho starších hráčov.

Dvojité a trojité symboly vás očaria

Výherný automat tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných línii. Základným cieľom je vytočiť výhernú kombináciu v smere zľava doprava v neprerušovanom slede. K tomu, aby ste ich vytočili a teda získali aj nejaké pekné výhry, vám pomôže aj niekoľko bonusových vlastností tohto slotu.

Prvým je klasika – symbol Wild. Ten sa objavuje na všetkých valcoch okrem prvého. Ide o žolíka, ktorý zastupuje chýbajúce symboly vo výhernej línii. Osobne nás viac oslovila druhá špeciálna vlastnosť a ňou sú dvojité a trojité symboly na valcoch. Dvojité a trojité zoskupenia obsahujú len najcennejšie symboly a nimi sú sedmičky, zvončeky, štvorlístky, hviezdy a Wild symboly. Po každom pretočení sa tieto viacnásobné symboly objavia kdekoľvek na valcoch minimálne raz. Nám sa raz podarilo získať trojité symboly až na troch valcoch a z následnej výhry sme takmer spadli zo stoličky. Naozaj vynikajúca vlastnosť slotu Neon Fever, autorov hry chválime.

Na navýšenie výhry môžete využiť aj obľúbenú funkciu Gamble (Risk). Vašou úlohou bude uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu a návrat k valcom.

Zaujímavý je aj pohľad na výhernú tabuľku tohto hracieho automatu. Ak by sa vám symbol sedmičky alebo hviezdy podarilo vytočiť na valcoch 15x, získali by ste výhru v podobe 80-násobku stávky. A keďže v hre sú aj spomínané trojité symboly, táto možnosť nie je vôbec nereálna. Vyskúšajte, nám sa to podarilo.

Neon Fever nájdete aj v online kasíne eTIPOS.sk, i zadarmo

Pri automate Neon Fever sme sa veľmi príjemne zabavili. Skôr by sme ho odporučili neskúsenejším hráčom resp. tým, ktorí si nepotrpia na vymakané bonusy automatu. Bonusov je na tomto slote síce pomenej, ale o to sú výraznejšie. Zamilujete si ho až uvidíte, aký „masaker“ výhier dokážu vyrobiť dvojité a trojité symboly. Neon Fever si zahráte v online kasíne eTIPOS.sk.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty