Crazy Fruits Street

Crazy Fruits Street

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Crazy Fruits Street?

Výherný automat Crazy Fruits Street má 5 valcov, 3 riadky a 5 obojsmerných výherných línií.

Aká je téma hry Crazy Fruits Street?

Ide o online výherný automat s klasickými ovocnými symbolmi.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V online slote Crazy Fruits Street nájdete expandujúce Wild symboly, násobitele výhier a Scatter symboly.

Je možné v hre Crazy Fruits Street získať freespiny?

Áno, po vytočení Jokera v strede automatu získate 5 freespinov s expandovaným Wild symbolom.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automat môže obsahovať v niektorých kasínach 4 úrovne progresívneho jackpotu Joker Bonus Progressive od poskytovateľa Kajot Games.

Ako vyhrať na hracom automate Crazy Fruits Street?

Náš tip: Počas freespinovej hry zostáva Wild symbol roztiahnutý na celom strednom valci, čo zvyšuje možnosť získať viac výherných kombinácií.

Vyskúšajte si výherný automat Crazy Fruits Street zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
84557 €
Úroveň:
Strieborný
13532 €
Úroveň:
Bronzový
34 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Zabudnite na komplikované funkcie a do detailov prerobené herné automaty. Crazy Fruits Street je pripomienkou toho, že niekedy menej je viac. Tento slot vás pozýva, aby ste sa vrátili sa k základom hrania, kde vládne klasické ovocie na valcoch a priamočiare výhry. Pripravte sa na nostalgiu, pretože tento výherný automat vás vezme na cestu späť do čias, kedy boli slotové hry jednoduché, a pritom tak zábavné a vyhľadávané.

Grafika a zvuky hracieho automatu Crazy Fruits Street

Výherný automat Crazy Fruits Street od Kajot Games ponúka grafiku, ktorá je tak jednoduchá, že by ste ju možno očakávali v učebnici pre prvákov. S ovocím, ktoré by ste si mohli pomýliť s obrázkami zo zošita na maľovanie, táto hra prináša úplný minimalizmus. Modré pozadie je rovnako pokojné ako letný deň bez obláčika, čo dodáva hre nekomplikovaný a celkom upokojujúci vzhľad. A čo sa týka zvukov, pripravte sa na základné zvukové efekty po dosiahnutí výhry alebo počas točenia valcami. Nám po čase dosť prekážali a radšej sme ich dali vypli klikom na ikonku reproduktora.

Skladba a ovládanie

Online slot Crazy Fruits Street je vyskladaný z 5 valcov, 3 riadkov a len 5 výherných línií. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že týchto 5 línií nesľubuje veľké šance na výhru, no hra má v rukáve jedno malé prekvapenie. Výherné línie platia rovnako ako v Wild Hot Chilli Reels v obidvoch smeroch. Aj zľava doprava, aj sprava doľava.

Ovládanie hry Crazy Fruits Street je intuitívne a pohodlné, či už preferujete hranie na počítači alebo na mobile. Pomocou tlačidiel plus a mínus si jednoducho zvolíte sumu, ktorú chcete vsadiť na každé točenie. Keďže točenie valcov môže byť niekedy monotónna a nudná činnosť, máte možnosť využiť funkciu Autoplay, ktorá sa postará o neustále točenie bez vašej asistencie. Táto funkcia je ideálna pre tých, ktorí si chcú hru užiť bez zbytočného klikania.

Bonusové vlastnosti hry Crazy Fruits Street

Výherný online automat Crazy Fruits Street má v sebe zabudované 3 hlavné bonusové funkcie. Prvým bonusom je Wild symbol reprezentovaný ikonou Multi Joker. Tento symbol sa objavuje len na druhom a štvrtom valci a slúži ako žolík pre všetky ostatné symboly na výhernej línii. Okrem toho funguje aj ako násobiteľ výhier. Jeden Multi Joker zdvojnásobí výhru, zatiaľ čo dva tieto symboly výhru násobia x4.

Druhý bonusový prvok je symbol Joker, ktorý je Wild aj Scatter symbolom zároveň. Pokiaľ sa objaví inde ako v strede hracieho poľa, pracuje ako Wild symbol a nahrádza ostatné symboly vo výhernej línii. Ak sa však tento symbol Joker objaví v strede tretieho valca, premení sa na Scatter a aktivuje bonusovú hru s 5 bezplatnými točeniami. Počas týchto točení zostáva Joker symbol na svojom mieste, pričom sa ešte roztiahne (expanduje) na celý stredný valec, čo zvyšuje šance na ďalšie výhry.

Joker Bonus Progressive

Kajot Jackpot, známy aj ako Joker Bonus Progressive, je určite atraktívnou pridanou hodnotou. No nenájdete ho nasadený vo všetkých kasínach. Tento progresívny jackpot sa zvyšuje s každou stávkou hranou na Kajot valcových hrách o reálne peniaze, čím sa zvyšuje potenciálna suma, ktorú môžete vyhrať. K dispozícii sú štyri úrovne – Bronze, Silver, Gold a Platinum. Zaujímavosťou Joker Bonusu je, že jeho výhra môže byť udelená náhodne v ktoromkoľvek kole, bez ohľadu na výšku stávky. O Joker Bonus si môžete zahrať aj v slovenskom online kasíne na etipos.sk. Prajeme veľa zdaru!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty