Sizzle Fire

Sizzle Fire

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Sizzle Fire?

Výherný automat Sizzle Fire sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 5 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Sizzle Fire?

Sizzle Fire je klasický výherný automat s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online hracom automate Sizzle Fire nájdete iba Scatter symbol.

Je možné v hre Sizzle Fire získať freespiny?

Nie, tento automat nemá k dispozícii voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Sizzle Fire môže obsahovať Apollo progresívne jackpoty rozdelené do 3 úrovní – Gold, Silver a Bronze. V niektorých kasínach sa môžete stretnúť aj s platformovými jackpotmi (lokálne jackpoty kasína na vybraných hrách).

Ako vyhrať na hracom automate Sizzle Fire?

Náš tip: 500-násobok stávky získate za vytočenie 5 červených sedmičiek.

Vyskúšajte si výherný automat Sizzle Fire zadarmo

Apollo Jackpot
Úroveň:
Gold
14008 €
Úroveň:
Silver
1281 €
Úroveň:
Bronze
144 €
TIPOS Apollo Jackpot

Ohňová šou na ovocnom automate Sizzle Fire

Našli ste si už v tej spleti hier svoj obľúbený ovocný automat? Ešte nie? Nezúfajte! Veď predsa nie nadarmo sa hovorí, že „kto hľadá, ten nájde.“ Online slot s názvom Sizzle Fire bude pre vás snáď tou správnou voľbou ako sa pri hraní zabaviť a samozrejme aj niečo pozoruhodné povyhrávať. Pripravte sa na ohnivú šou od spoločnosti Apollo Games.

Na úvod musíme priznať, na výhernom automate Sizzle Fire žiadne kreatívne zázraky nečakajte. To nie je žiaden Spin Town od Red Tiger. Autori si dali záležať skôr na grafike a zvukoch ako bonusovej ponuke. Ide teda skôr o ten typ slotu, pri ktorom dokonale vypnete resp. nemusíte skúmať rôzne krkolomné bonusové funkcie. Hlavným vizuálnym motívom celej hry je oheň a jeho plamene, čo pôsobí veľmi pútavo. Sú naozaj všade, pri točení valcami či zisku výhernej kombinácie. Čím vyššie výhry, tým väčšia ohňová šou.

Ako získať bonusy a výhry?

Na 5 valcoch a 3 riadkoch sa točia ovocné symboly. Vašou úlohou je na jednej z 5 výherných línií vytočiť smerom zľava doprava kombináciu vytvorenú z minimálne troch rovnakých symbolov. Pri čerešni vám však postačia aj dva symboly. Čo sa týka výhier, na valcoch sa zamerajte najmä na tri ovocné symboly – melón, hrozno a červená sedmička. Za prvé dva môžete získať 10-, 40- a 100-násobok stávky, za sedmičku dokonca až 20-, 200- a 500-násobok stávky. A to už nie je žiadne zanedbateľné číslo, nemyslíte?

Ako sme už načrtli, hra neoplýva bonusovými hrami ako je tomu napríklad pri inom českom automate Dragons of Fortune od konkurenčného Synot Games. V podstate sa na ňom točí iba jeden jediný v podobe zlatej hviezdy. Ide o Scatter symbol no žiaľ ani ten nespúšťa žiadne iné bonusové funkcie, freespiny či minihru. Za 3x Scatter symboly kdekoľvek na valcoch obdržíte len okamžitú výhru.

Populárne progresívne Jackpoty

Našťastie máme ešte jeden tip ako vyhrať na automate Sizzle Fire. Ide o progresívne Jackpoty, ktoré sú v rámci platformy súčasťou online kasína eTipos.sk. Sú tri (Gold, Silver a Brozne) a získať niektorý z nich môže ktokoľvek a kedykoľvek. Všetky tri priebežne narastajú a ich hodnoty vidíte priamo nad valcami.

Hrací automat Sizzle Fire aj zadarmo

Online hrací automat Sizzle Fire je dostupný aj v mobilnej verzii a vyskúšať si ho môžete vďaka demoverzii úplne zadarmo. Pokiaľ sa vám zapáči, kliknite na online kasíno a nechajte sa unášať veľkolepou ohňovou šou.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty