Armed 'N' Wild

Armed 'N' Wild

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Armed 'N' Wild?

Armed 'N' Wild je 5-valcový online automat rozložený na 4 riadkoch s 20 fixne danými výhernými líniami. Výherné kombinácie na ňom platia v oboch smeroch – zľava doprava aj sprava doľava.

Aká je téma hry Armed 'N' Wild?

Na valcoch Armed 'N' Wild sa točia rôzne symboly z prostredia armády, a preto ho zaraďujeme medzi dobrodružné automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na stredných 3 valcoch sa točia 3 druhy Wild symbolov, ktoré môžu expandovať po celom valci.

Je možné v hre Armed 'N' Wild získať freespiny?

Nie, tento automat neobsahuje voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Na online slote Armed 'N' Wild nájdete v niektorých kasínach 4 úrovne jackpotu Synot Progressive Bonus – Diamond, Gold, Silver a Bronze.

Ako vyhrať na hracom automate Armed 'N' Wild?

Náš tip: Za každú viditeľnú časť Wild symbolu získate +1 násobiteľ výhry. Najviac je možné dosiahnuť násobiteľ výhry x12.

Vyskúšajte si výherný automat Armed 'N' Wild zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
9278 €
Úroveň:
Gold
28138 €
Úroveň:
Silver
198 €
Úroveň:
Bronze
105 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Rozkaz, pane!

Pred spustením online hracieho automatu Armed 'N' Wild je dôležitá a potrebná jedna jediná vec. Bojovo sa naladiť a byť odhodlaný pobiť sa o fantastické výhry. Tento slot podobne ako Top Gun od Playtech je totiž ladený do prostredia armády, kde sa stretnete s ťažkými bojovými strojmi, ale i atraktívnymi vojačkami.

Výherný automat Armed 'N' Wild, ktorý skonštruovala česká spoločnosť Synot Games, tvorí 5 valcov, 4 riadky a 20 pevne stanovených výherných línii. Prvým veľkým pozitívom automatu sú obojsmerné výherné kombinácie. Nemusíte sa teda dívať iba na prvý valec zľava a dúfať, či od neho vznikne výherná kombinácia, ale aj na valec úplne vpravo. Grafika, hudba a zvukové efekty sú na solídnej úrovni. Symboly tvoria kartové znaky a tri vojenské stroje, ktoré majú najvyššie hodnoty – tank, loď a stíhačka.

Dráždivé vojačky v uniformách na valcoch automatu

Autori zo Synot Games sa pekne vyhrali aj s bonusovými funkciami, za čo im dávame palec hore, hoci na online automate Armed and Wild sa točí iba Wild symbol. V hre sú vlastne tri druhy divokých symbolov – vojačka, námorníčka a pilotka. Točia sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Všetky tri dámy sú veľmi atraktívne (podobne ako americké krásky vo Wild Wild Chest) a bojovej atmosfére dodávajú šmrnc. Všetky tri sa dokážu dotočiť tak, aby pokryli celý valec, a to vtedy, ak môžu byť súčasťou výhernej kombinácie. Takýmto spôsobom sa môžete veľmi ľahko dopracovať k zisku viacerých výhier.

Každá vytočená pozícia Wild symbolu (vojačka, námorníčka a pilotka) zároveň aktivuje násobiteľ výhry. Ak by ste napríklad na druhom a štvrtom valci slotu Armed 'N' Wild vytočili Wild symboly v plnom rozsahu (4 riadky), automaticky získate násobiteľ výhry x8. Logicky je teda možné získať najvyšší násobiteľ výhry x12. Na automate taktiež nechýba obľúbená funkcia na zdvojnásobenie výhry Gamble (Risk). Ako zvyčajne, aj tu musíte správne tipnúť, akej farby je zakrytá karta.

Vrhnite sa do boja za výhrami na Armed 'N' Wild

Na záver tu máme ešte jednu „bombu“. V kasíne etipos.sk je hra súčasťou platformových jackpotov. 4 progresívne Jackpoty sú rozdelené do štyroch úrovní - Diamond, Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty priebežne narastajú a zobrazené sú priamo nad valcami. Aktivovanie tejto bonusovej hry závisí len od náhody a šťastia. Usmeje sa na vás? Skúste!

Tri druhy Wild symbolov v nadštandardnom rozmere v kombinácií s multiplikátorom výhier je chytľavá kombinácia pre každého skutočného hráča. S výherným automatom Armed 'N' Wild sme si užili kopec zábavy. Ak sa ho rozhodnete vyskúšať, užijete si i vy. Prajeme veľa šťastia pri hre.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty