Wild Warp

Wild Warp

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Wild Warp?

Online hrací automat Wild Warp má 5 valcov, 3 riadky a 10 voliteľných výherných línií.

Aká je téma hry Wild Warp?

Ide o dobrodružný online automat, ktorý vás vezme za hranice vesmíru.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Výherný automat Wild Warp obsahuje funkciu Gamble, Wild symboly, koleso šťastia a špeciálne expandujúce symboly.

Je možné v hre Wild Warp získať freespiny?

Áno, po vytočení troch Wild symbolov získate 10 pretočení zadarmo.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Áno, táto hra môže byť v niektorých kasínach spojená s viacúrovňovým jackpotovým systémom od Synotu – Synot Progressive Bonus.

Ako vyhrať na hracom automate Wild Warp?

Náš tip: Po získaní 10 pretočení zadarmo „koleso šťastia“ vyberie jeden symbol, z ktorého sa počas freespinov stane špeciálny expandujúci symbol.

Vyskúšajte si výherný automat Wild Warp zadarmo

Synot Progressive Bonus
Úroveň:
Diamond
11896 €
Úroveň:
Gold
17814 €
Úroveň:
Silver
427 €
Úroveň:
Bronze
41 €
TIPOS Synot Progressive Bonus

Predstavte si, že by ste sa úplne opustený ocitli v nejakom raketopláne niekoľko kilometrov nad planétou Zem. Len vy, ticho a neznámo. Táto predstava je snom mnohých ľudí, no tieto momenty sa možno čoskoro stanú každodennou realitou. O komerčných letoch do kozmu pre bežných smrteľníkov sa začína čoraz viac diskutovať. Kým sa tak stane, všetko ostáva v rovine sci-fi. Aj automat Wild Warp je založený na báze Science-fiction.

Vesmírna avantúra s hviezdnymi bonusmi

Je dielom spoločnosti SYNOT GAMES a všetko na ňom je spojené s cestou do ďalekého vesmíru. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 10 výherných línii. Tie si zvolíte ľubovoľne podľa seba. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Na ceste sa kozmickými výhrami môžete využiť nielen casino bonusy, aj zopár herných bonusov, ktorými tento slot disponuje. Hlavným je Wild symbol. Ten v pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho má v sebe ukrytú ešte jednu špeciálnu vlastnosť. V prípade, že ho vytočíte kdekoľvek na valcoch minimálne trikrát, aktivuje sa bonusová hra s 10 voľnými pretočeniami. Pred vstupom do nej však automat na „kolese šťastia“ náhodne vyberie jeden expandujúci symbol. Expandujúci symbol zohráva vo freespinovej hre dôležitú úlohu. Pri dostatočnom počte sa rozšíri po celom valci. Pri vytočení expandujúceho symbolu na všetkých piatich valcoch sa môžete stať svedkom „Veľkého tresku“ v podobe gigantickej výhry. Hráči, ktorí toho už veľa preskákali, veľmi dobre vedia, že automaty od SYNOT GAMES majú v sebe zakomponovanú aj funkciu zdvojnásobovanie výhier Gamble (Risk). Nachádza sa aj na slote Wild Warp. Tak ako vždy, aj tu musíte uhádnuť farbu zakrytej karty.

Vzlietnite do kozmu úplne zadarmo

Ak ste fanúšikom Arthura Charlesa Clarka a radi si z času na čas zahráte nejaký zaujímavý automat, Wild Warp by mohol byť vašou ideálnou voľbou. Túto šikovnú mašinku nájdete v online kasíne eTIPOS.sk, kde je možné vypraviť sa na cestu do vzrušujúceho vesmíru aj úplne zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty