Bad Wolf

Bad Wolf

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Bad Wolf?

Bad Wolf tvorí 5 valcov, 3 riadky a 10 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Bad Wolf?

Bad Wolf je inšpirovaný rozprávkou o Vlkovi a Červenej čiapočke. Ide teda o rozprávkový hrací automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate nájdete expandujúce Wild symboly a Scatter symboly.

Je možné v hre Bad Wolf získať freespiny?

Áno, po zobrazení 3 Scatter symbolov aktivujete 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Online výherný automat Bad Wolf môže (ale nemusí) obsahovať Joker Bonus Progressive, čo je 4 úrovňový jackpot hier od Kajot Games. Prípadne v niektorých kasínach môže byť doplnený aj o lokálne jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Bad Wolf?

Náš tip: Počas freespinovej hry náhodne vyžrebovaný symbol expanduje po celom valci.

Vyskúšajte si výherný automat Bad Wolf zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
100038 €
Úroveň:
Strieborný
9225 €
Úroveň:
Bronzový
78 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Hra o Červenej čiapočke a zlom vlkovi

Prídu vám valcové hry od českého Kajotu bez iskry a akejkoľvek inovatívnej myšlienky? Retro, retro a zase len retro, pravda? Vôbec netušíme, čo bolo dôvodom zmeny, no online hrací automat Bad Wolf sa už na prvý pohľad vymyká zabehnutej ponuke hier od tejto spoločnosti. Autori sa s ním celkom solídne pohrali a do hry vpratali aj zaujímavú tému - rozprávku o Červenej čiapočke. A čo je nesmierne dôležité, nezabudli doň vtesnať aj niekoľko bonusov a špeciálnych funkcií.

Aké bonusy nájdete na automate Bad Wolf

Na rozdiel od automatu o Popoluške Cinderella's Ball, je celkový dizajn hry Bad Wolf skôr temný a pochmúrny než veselý. Ale to vôbec nevadí, pretože to tajomno dodáva hre potrebný náboj, čo zaiste oceníte. Teda len za predpokladu, že sa nebojíte prechádzok pri splne mesiaca a nenaskočia vám zimomriavky pri zavýjaní vlčej svorky kdesi spoza tmavého lesa. Na výhernom automate Bad Wolf sa v rámci 5 valcov a 4 riadkov objavujú klasické kartové znaky A, K, Q, J a 10 a symboly charakterizujúce samotnú hru – piknikový košík, muchotrávky, horár a červená čiapočka. Čo sa týka vytvárania výherných kombinácii, pri kartových znakoch musíte vytočiť minimálne tri symboly, pri nekartových postačia dva. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa začína na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračuje opačným smerom doprava. Deväť spomínaných symbolov dopĺňa jediný bonusový symbol a tým je vlk. Ten síce nevyzerá prívetivo a kamarátsky, no vďaka nemu môžete na automate dosiahnuť úžasné výhry. Vlk v sebe spája Wild symbol i Scatter symbol vďaka čomu prináša 3 dôležité funkcie:

  • ako žolík supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii,
  • za vytočenie 3 a viac symbolov vlka obdržíte okamžitú výhru podľa výhernej tabuľky,
  • vytočenie 3 a viac symbolov vlka aktivuje bonusovú hru s 10 freespinami. Pred štartom si vyžrebujete jeden symbol, ktorý sa stane expandujúcim. Tento symbol sa po dostatočnom zobrazení rozšíri na všetky tri riadky. Vytočenie vlčieho symbolu počas bonusovej hry pridá ďalší freespin navyše, vytočenie 3 vlčích symbolov pridá 10 nových voľných pretočení.

Automat Bad Wolf aj zadarmo v kasíne na etipos.sk

Online výherný automat Bad Wolf nájdete aj v ponuke slovenského kasína eTipos.sk, kde si ho môžete vyskúšať aj v demoverzii zadarmo. V tomto kasíne je hra doplnená dokonca o 3 platformové progresívne Jackpoty, ktorých sumy neustále rastú.

Bonusové hry so šancou na výhru si pozornosť zaslúžia

Online slot Bad Wolf venovaný príbehu o Červenej čiapočke nás bavil a venovali sme mu viac času ako sme pred jeho spustením plánovali. Jedinou výtkou je absencia turbo režimu. Valce sa podľa nášho vkusu pretáčali dosť pomaly. Ešteže je na ňom toľko bonusov a špeciálnych funkcií, čo tento negatívny fakt mierne vyváži. Šancu si teda určite zaslúži.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty