Puppet Show

Puppet Show

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Puppet Show?

Online automat Puppet Show pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a až z 243 výherných línií.

Aká je téma hry Puppet Show?

Hrací automat Puppet Show predstavuje bábkové divadlo, takže ho môžeme zaradiť do kategórie rozprávkových výherných automatov.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

V hre Puppet Show sa nachádzajú až tri špeciálne symboly. Prvým je Wild symbol, ktorý ako žolík nahrádza chýbajúce bežné symboly, no môžete pomocou neho vytvoriť aj samostatnú výhernú kombináciu. Druhým špeciálom je Mystery symbol, vďaka ktorému môžete získať náhodné výhry, ak si tento symbol vytočíte aspoň na troch valcoch. Posledným špeciálom je Symbol bonus, ktorého vytočenie aspoň na troch valcoch vám prinesie free spiny, pričom čím viac bonusových symbolov na valcoch, tým viac pretočení zadarmo získate. Okrem toho v tento automat funguje na lavínovom a na následných re-spinoch.

Je možné v hre Puppet Show získať free spiny?

Áno, v tomto hracom automate si môžete vybojovať 10 až 40 free spinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

V tomto prípade záleží od nasadenia hry v konkrétnom kasíne. Štyri úrovne jackpotu Joker Bonus Progressive môžu byť súčasťou aj automatu Puppet Show. V niektorých iných kasínach sme zase videli túto hru zaradenú do kategórie vlastných platformových jackpotov.

Ako vyhrať v hracom automate Puppet Show?

Jednou z najlepších možností, ako v tomto automate vyhrať, je vytočiť si Bonusové symboly na všetkých piatich valcoch. Áno, bude to zrejme nejakú tú chvíľku trvať, no potom sa môžete tešiť až na 40 pretočení zadarmo, ktoré vám dozaista prinesú parádnu výhru.

Vyskúšajte si výherný automat Puppet Show zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105085 €
Úroveň:
Strieborný
22974 €
Úroveň:
Bronzový
132 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Bábkové divadlo na online automate

Myslíte si, že vás už žiadny slot nemôže prekvapiť a preskákali ste už všetky možné témy automatov? Online výherný automat Puppet Show, ktorý má na svedomí česká spoločnosť Kajot Games, vás z tohto omylu veľmi rýchlo vyvedie. Autori stavili na celkom netradičný námet. Na valcoch sa točia rozprávkové postavičky z bábkového divadla – kráľ, kráľovná, princezná, rytier, čert a vodník. Možno sa vám budú zdať trochu strašidelné. Čo je však na celej hre podstatné, obsahuje množstvo bonusov a špeciálnych funkcií.

Výherné kombinácie na online hracom automate Puppet Show sa objavujú na 5 valcoch a 3 riadkoch. Výherných ciest na ich dosiahnutie je 243. Rovnakým číslom sa môže pochváliť aj zábavný automat 243 Mexicana, ktorý sme vám už u nás predstavovali v rámci noviniek. Aby ste dosiahli výhru, musíte vytočiť kombináciu z minimálne troch rovnakých symbolov so začiatkom na prvom valci vľavo. A tu sa dostávame k prvému špeciálnemu javu. Symboly výhernej kombinácie z valcov zmiznú a nahradia ich nové alebo tie nad nimi. Ide o lavínový efekt s re-spinom, ktorý možno poznáte aj z iných hier, napríklad Gonzos Quest Megaways od Red Tiger. Každá takto získaná výherná kombinácia zvyšuje násobiteľ výhry o +1. Najviac je možné získať multiplikátor x5.

Mystery symbol a 40 voľných pretočení

Ďalšou špecialitou divadelného predstavenia Puppet Show je obľúbená bonusová kombinácia tvorená Wild symbolom, Scatter symbolom a voľnými pretočeniami. Divoký symbol je žolík, ktorý doplní symbol vo výhernej kombinácii pri jeho absencii. Scatter symboly sú tu dokonca až dva. Jeden je označený ako Bonus, druhý ako Mystery. Cez Bonus symbol sa dostanete do freespinovej hry. Získať môžete buď 10, 20, alebo až 40 voľných pretočení. Mystery symbol prináša „len“ náhodné okamžité výhry. V oboch prípadoch je úplne jedno, či symboly vytočíte v rámci stanovenej výhernej línie alebo mimo nej. Dôležité je, aby dané symboly boli minimálne tri.

Autorov online hracieho automatu Puppet Show za pestrú bonusovú ponuku musíme pochváliť. Aj keď sa nám na tomto slote z času na čas nedarilo, zobrazenie troch symbolov Bonus razom zmenilo náš pohľad naň.

Zahrajte si Puppet Show aj s jackpotmi

Online výherný automat Puppet Show od Kajotu nájdete aj v ponuke slovenského kasína eTipos. Čo je tu oproti iným kasínam plusom, automaty na etipose obsahujú aj platformové progresívne jackpoty. Ich popularita nesmierne rastie, pretože získať Gold, Silver alebo Bronze Jackpot je pre každého hráča lákavé.

Hrací automat Puppet Show je dostupný aj v mobilnej verzii, kde platia rovnaké pravidlá ako v počítačovej. Buď si ho zahráte o skutočné peniaze, alebo dáte prednosť opatrnosti a vyskúšate ho najskôr úplne zadarmo prostredníctvom demoverzie. Nech sa páči, predstavenie sa môže začať. A my veríme, že na jeho konci vám budú všetci tlieskať.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty