After Dark

After Dark

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat After Dark?

After Dark pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií.

Aká je téma hry After Dark?

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot After Dark disponuje Wild symbolom, ktorý dokáže expandovať po celom jednom valci.

Je možné v hre After Dark získať freespiny?

Nie, bonusovú hru s voľnými pretočeniami tu nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Táto hra neobsahuje progresívne jackpoty. No v niektorých kasínach môže byť automat After Dark doplnený o platformové Jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate After Dark?

Náš tip: Výhry za symboly 9, 10, J alebo Q sú vynásobené extra multiplikátorom. Až 5-násobok výhry získate za zobrazenie 15 zhodných symbolov.

Vyskúšajte si výherný automat After Dark zadarmo

After Dark TIPOS

Vyskúšaj si demoverziu hry v kasíne

Hraj
TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
105353 €
Úroveň:
Strieborný
23075 €
Úroveň:
Bronzový
120 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Desivá atmosféra ako zo záhrobia. Tak na nás na úvod zapôsobil online slot After Dark, ktorý pribudol do našej zbierky recenzií automatových hier. Túto online mašinku vyvinuli v e-gaming a musíme povedať, že sme si ju skutočne vychutnali. Ale poďme pekne po poriadku.

Hlavnými prvkami hracieho automatu After Dark je 5 valcov a 4 riadky. Výherných línií tu nájdete 5. Poviete si iba? No nie je to moc, avšak ak vytočíte na niektorej z tých línií výhernú kombináciu, získaná výhra vás určite príjemne poteší, pretože väčšinou ide o krásne čiastky. Na valcoch naskakuje dohromady 12 rôznych symbolov, ktoré by sme mohli rozdeliť do dvoch kategórií. Tou prvou sú strašidelné symboly, ako Upír, Netopier, Koza, Vrana, Mačka a divoký symbol. Po chvíľke hrania nám na rozdiel od Vampire Bride neprišli až také strašidelné, predsa len ide o karikatúry. Zvyšné symboly sú vo forme čísel a písmen ako poznáte pri kartách, a preto tu zazriete 9, 10, J, Q, K, A. Maximálka, ktorú tu môžete vyhrať, je 500-násobok vašej stávky.

Bonusy a funkcie hracieho automatu After Dark

Wild symbol nechýba ani v tejto hre a nájdete ho tu ako symbol, na ktorom sa zobrazujú krvilačné tesáky. Jednoznačne s patričným zvukovým efektom patrí medzi tie najdesivejšie symboly na tomto slote. Ako obyčajne, divoký symbol nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii, avšak v tomto prípade nie je úplne obyčajný. Ak ho vytočíte, expanduje po celom valci a môže vám pomôcť k vytúženej výhernej kombinácii na viacerých výherných líniách. Ďalšou vecičkou, ktorá vám môže dopomôcť k výrazne vyššiemu zisku, je násobiteľ, takzvaný multiplikátor. A ako funguje? Jednoducho. Výhry za symbolmi 9, 10, J, Q sú týmto multiplikátorom vynásobené, vďaka čomu bude vaša výhra ešte vyššia.

Súčasťou tohto automatu sú aj funkcie autoplay a zrýchlená hrá. Predovšetkým autoplay patrí medzi obľúbené funkcie viacerých hráčov online kasína. Nastavíte si len výšku stávky na jedno otočenie, kliknete na symbol dvoch šípok, ktoré naznačujú opakovanie a hra beží. Ak chcete tento režim vypnúť, opäť je to veľmi jednoduché. Kliknete opäť na tieto dve šípky.

Vyskúšajte si After Dark v kasíne etipos.sk

Tak čo, upútal vás online výherný automat After Dark od e-gaming? My sme s ním boli spokojní. Možno by sme tu privítali viac druhov bonusov, ale každopádne musíme túto výhernú hru hodnotiť pozitívne. Vyskúšajte si ju zahrať v online kasíne na eTipos.sk a veríme, že nám dáte za pravdu. Ak vás to vtiahne do sveta záhrobia, nezľaknite sa príšer a vychutnajte si jazdu za krásnymi výhrami.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty