Nightmare Squad

Nightmare Squad

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Nightmare Squad?

Nightmare Squad sa skladá z 5 valcov, 4 riadkov a 20 fixne daných výherných línií.

Aká je téma hry Nightmare Squad?

Ide o automat so strašidelnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Nightmare Squad nájdete Wild symbol, Scatter symbol a Mystery symbol.

Je možné v hre Nightmare Squad získať voľné pretočenia?

Áno, za zobrazenie minimálne 3 symbolov Scatter aktivujete freespiny.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra neobsahuje progresívne jackpoty. Avšak v niektorých kasínach môže byť slot Nightmare Squad doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Nightmare Squad?

Náš tip: Po vytočení 5 symbolov Scatter získate až 30 freespinov, počas ktorých vstupuje do hry Extra Wild symbol.

Vyskúšajte si výherný automat Nightmare Squad zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
119904 €
Úroveň:
Strieborný
6694 €
Úroveň:
Bronzový
143 €
eTIPOS.sk TIPOS Jackpot

Zábavno-desivý výherný automat

Výherný automat Nightmare Squad vás okamžite zaujme svojou strašidelnou tematikou. A však tu treba zároveň dodať, že podobne ako na automate Vampire Bride, ani tu sa vám po čase nebudú zdať jednotlivé postavičky vystupujúce v hre až tak desivé. Skôr naopak. Nás časom pobavili. Tento šikovný slot od spoločnosti E-Gaming teda neodporúčame iba milovníkom hororov.

Nightmare Squad tvorí 5 valcov, 4 riadky a 20 fixne daných výherných línii. Kombinácia je výherná vtedy, ak na niektorej výhernej línii vytočíte v neprerušovanom slede minimálne 3 rovnaké symboly smerom zľava doprava. Pri viacerých výherných kombináciách na jednej línii platí iba tá najvyššia. V prípade vytočenia niekoľkých výherných kombinácií na viacerých výherných líniách sa hodnota výhier sčíta. Online automat Nightmare Squad je zaodetý do moderného šatu. Okrem základných symbolov v podobe kartových znakov na ňom nájdete aj strašidelno-zábavné postavičky - Krvavú Mary, Frankensteina, Festera a Caspera. Niektorí z nich ukrývajú v sebe špeciálne schopnosti, vďaka ktorým rastie šanca na zisk výhernej kombinácie, resp. výrazne vyššej výhry. Poďte sa s nimi zoznámiť.

Dostatok bonusov

Fúzatý chlapík v klobúku sa volá Fester a je Wild symbolom. V prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácii ho doplní. Náhrobný kameň je Scatter symbolom a ak ho vytočíte minimálne 3-krát, získate bonusovú hru s 10, 20 alebo 30 voľnými pretočeniami. V tejto freespinovej hre sa objavuje aj ďalší špeciálny symbol – Extra divoký symbol, ktorý dokáže premeniť jeden alebo viacero obyčajných symbolov na Wild symbol. A nakoniec je tu Mystery symbol. Po jeho 3-násobnom zobrazení sa spustí bonusová funkcia s náhodnou výhrou v rozsahu minimálnej a maximálnej možnej výhry v rámci aktuálnej stávky. A to je záver prezentácie bonusovej výbavy online slotu Nightmare Squad.

Hrajte automat Nightmare Squad v kasíne na etipos.sk

Možno budete s nami súhlasiť, že autori online hracieho automatu Nightmare Squad mohli do hry zakomponovať aspoň ešte jeden zaujímavý bonusový prvok, buď Gamble funkciu na zdvojnásobenie výhier, alebo možnosť hrať o progresívny Jackpot. Ale to je na povážení každého. Inak mu nemáme čo vytknúť, aj po audiovizuálnej stránke je na solídnej úrovni. Vyskúšajte si ho zahrať sami.

Ak budete hrať v online kasíne etipos.sk, ani o hru o jackpoty neprídete. Aj táto hra, ako všetky ostatné v tejto herni, je súčasťou platformových jackpotov rozdelených do 3 úrovní Gold, Silver, Bronze.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty