Exorcist

Exorcist

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Exorcist?

Online hrací automat Exorcist pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 pevných výherných línií, ktoré sú platné zľava doprava.

Aká je téma hry Exorcist?

Výherný automat Exorcist môžeme zaradiť do kategórie strašidelných a hororových hier.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Exorcist je veľmi jednoduchý online automat, v ktorom zo špeciálnych funkcií natrafíte na násobitele výhier a expandujúci Wild symbol.

Je možné v hre Exorcist získať free spiny?

Žiaľ, v tomto hracom automate nie je možné vybojovať si pretočenia zadarmo.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Samotná hra Exorcist neponúka možnosť hrať o jackpoty, no niektoré online kasína ju zaraďujú medzi jackpotové hry a v takýchto prípadoch budete mať možnosť hrať o tieto prémiové výhry.

Ako vyhrať v hracom automate Exorcist?

Výherný spin v tejto hre zaznamenáte, ak vytvoríte výhernú kombináciu pozostávajúcu z minimálne dvoch a viacerých rovnakých symbolov na niektorej z piatich výherných línií. Zaujímavé výhry vám neraz pomôžu získať aj expandujúce divoké symboly či násobitele výhier.

Vyskúšajte si výherný automat Exorcist zadarmo

TIPOS Jackpot
Úroveň:
Zlatý
97536 €
Úroveň:
Strieborný
17451 €
Úroveň:
Bronzový
51 €
TIPOS TIPOS Jackpot

Postavte sa strachu na valcoch automatu

Aký máte vzťah k hororom? Skôr pozitívny alebo sa im širokým oblúkom vyhýbate? Pokiaľ patríte do prvej skupiny, po strašidelnom Nightmare Squad by vás mohol zaujať online výherný automat Exorcist od Betinsight. Už jeho samotný názov prezrádza, že sa ponoríte do sveta, kde zvádza neľútostný boj dobro a zlo.

Exorcist je rovnako ako 5-valcový hrací automat s 3 riadkami. Obsahuje dovedna 5 výherných línií, ktoré sú pevne dané. Na všetkých líniách sú výherné kombinácie platné iba zľava doprava so začiatkom na prvom valci, pričom pokračovať musia bez prerušenia opačným smerom. To je zatiaľ veľmi slabé zloženie na nejaký nadupaný výherný slot. Ale neodchádzajte, to najlepšie ešte len príde.

Vymetač diabla s odmenou až 2500-násobku stávky

Okrem klasických kartových znakoch, ktoré majú nižšie odmeny, sa na valcoch zobrazujú rôzne iné predmety charakterizujúce tému slotu. Autori sa s nimi dokonale vyhrali, symbol diabla pôsobí naozaj desivo. Navyše ak z neho vyskladáte výhernú kombináciu, z animácie sa vám môžu veľmi rýchlo zježiť chlpy na ruke. Pri pohľade na výhernú tabuľku jednotlivých symbolov jasne vidieť, kto má v boji medzi dobrom a zlom prevahu. Najviac totiž získate so symbolom exorcistu. Konkrétne ide o 40-, 80-, 640- a dokonca až 2500-násobok stavenej sumy, no to by ste ho museli vytočiť v rámci jednej výhernej línie 5-krát. Pri symboloch exorcistu, diabla, anjela a dýky vám na vytvorenie výhernej kombinácie postačia dva znaky. Pri zvyšných symboloch musia byť minimálne tri. Určite ani vám neunikne, že hre akoby niečo chýbalo. Nám po krátkej chvíli docvaklo, kde je problém. V hudbe. Tú počujete totižto len pri zisku výhernej kombinácie, pri točení valcami vôbec. To nám prišlo dosť zvláštne, nakoľko takáto démonická téma si vyslovene pýta strašidelnú melódiu s ešte desivejšími zvukovými efektami.

Divoký symbol expanduje

Online výherný automat Exorcist ponúka iba jeden bonusový prvok a tým je Wild symbol. Zobrazený je ako sviečka a podobne ako na slote Aladdin and the Golden Palace dokáže expandovať po celom valci. Jeho rozšírenie tak môže mať za následok zisk ďalších výherných kombinácií v rámci jedného spinu. Hoci hra neponúka žiadne ďalšie bonusové symboly, expandujúci Wild tento fakt mierne vyvažuje. Za zmienku stojí ešte jedna zaujímavá vlastnosť tohto slotu. Pokiaľ sa vám podarí pokryť prvé tri valce rovnakým symbolom (J, Q, K alebo A), výhra sa vynásobí x3. Ak by ste takýmto spôsobom pokryli štyri valce, výhra sa znásobí x4, no a ak všetkých päť valcov, výhra sa vynásobí x5. Nám sa podarilo získať násobiteľ výhier x4. Prekonáte nás? Ak by aj nie, svoje základné výhry sa môžete pokúsiť zdvojnásobiť aj inak. Pomocou funkcie Gamble (Risk) prejdete do novej obrazovky a keď uhádnete farbu zakrytej karty, výhra sa automaticky zdvojnásobí.

Oplatí sa vyskúšať Betinsight automat Exorcist?

Diabolský automat Exorcist je určený len pre silnejšie povahy. V opačnom prípade vám skôr odporúčame iný druh hracích automatov, napríklad niečo z ríše rozprávok. Ak by ste sa predsa len pre neho rozhodli, vyskúšať si ho môžete aj zadarmo v slovenskom online kasíne eTipos.sk, kde pre nových hráčov čaká aj fantastický uvítací bonus. Rozhodnutie je už na vás. Idete do toho? Zabavíte sa výborne aj cez mobil.

Ak sa rozhodnete hrať tento online výherný automat na etipos.sk, zabojovať môžete aj o niektorý z trojice progresívnych Jackpotov. Nemáme pre vás žiaden zaručený návod či trik ako ho vyhrať. Neovplyvní to hodnota stávky, jednoducho musíte mať iba šťastie.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

etipos.sk logo

Zaregistruj sa a získaš bonusový uvítací balíček z prvých troch vkladov:

1. vklad: 100% bonus až do 350 € + 130 free spinov
Vlož minimálne 20 €, zadaj kód TIPOS01 a Tipos ti tvoj vklad navýši o 100 %.

2. vklad: : 75% bonus až do 350 € + 50 free spinov
Po druhom vklade a vložení kódu môžeš získať bonus 75 % z vkladu až do 350 €.

3. vklad: 50% bonus až do 350 € + 100 free spinov
Aj za tretí vklad s kódom ťa Tipos odmení bonusom 50 % z vkladu znova až do 350 €.

Celkovo si tak teraz môžeš prilepšiť bonusmi v hodnote 1 050 € a získať 280 voľných zatočení.

POZOR! A to nie je všetko. Každý nový hráč navyše hrá o 50 % bonus k úvodnému vkladu. Ako tento bonus získať? Zaregistruj sa, uskutočni 1. vklad na konto v hodnote aspoň 20 € a automaticky ti pripíšeme 50 % bonus. Maximálny bonus je 20 €, ktorý získaš pri vklade 40 € a viac.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Betinsight Games
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
TIPOS
Naše hodnotenie:

* Niektoré funkcie hracieho automatu tu popísané nemusia byť dostupné v každej krajine. Môžu byť totiž obmedzené legislatívne. Rovnako môžete nájsť rozdiely v nastaveniach hry v jednotlivých online kasínach.

Hracie automaty