Super Joker 40

Super Joker 40

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Stará klasika s modernými prvkami

Bravúrne zvládnuté skĺbenie prostredia starých retro automatov s moderným nádychom sa podarilo autorom hier zo spoločnosti Kajot Games. Priznáme, že keď sme sa rozhodli spustiť online hrací automat Super Joker 40, očakávali sme klasické symboly ovocia a maximálne nejaký ten bonusový symbol v podobe žolíkovej čapice. Nuž ale napokon bolo všetko inak. Pri online automate sme strávili viac času ako sme pôvodne predpokladali. Domnievame sa, že poteší nielen začínajúcich hráčov, ale aj ostrieľaných borcov.

Výherný automat Super Joker 40 tvorí 5 valcov, 4 riadky a 40 fixne daných výherných línii. Čo sa týka výherných kombinácii, platia zľava doprava. Ak by ste ich vytočili súčasne na viacerých výherných líniách, žiadnu z nich nestratíte. Všetky výhry sa v tomto prípade sčítavajú.

Keďže ide o jednoznačný návrat k automatom z dôb dávno minulých, na valcoch sa točia rozmanité symboly ovocia, ktoré dopĺňajú sedmičky a BAR-y. Práve tieto dva neovocné prvky sú symboly s najvyššími hodnotami výhier.

Nadupané bonusové funkcie automatu

A teraz prejdime k tomu, vďaka čomu môžu byť vaše výhry atraktívnejšie. Na valcoch sa objavuje klasický symbol žolíka, Wild symbol. Supluje chýbajúce symboly v prípadnej výhernej kombinácii. No disponuje ešte jednou pozoruhodnou vlastnosťou. Keď vytočíte na celom jednom valci rovnaký symbol, v ďalšom pretočení sa valec automaticky zmení na žolíkový. To znamená, že celý bude pokrytý Wild symbolmi.

500-násobok stávky získate vtedy, ak na všetkých valcoch a riadkoch, teda na každom políčku automatu, vytočíte rovnaký symbol.

Ani na tomto Kajot automate nesmie chýbať obľúbený Scatter symbol v podobe hviezdy. Pomocou neho prekĺznete do atraktívnej bonusovej hry s 5 voľnými pretočeniami. Podmienkou je vytočiť 3 symboly ba valcoch. V prípade, že sa vám to podarí, pripravte sa na fantastické výhry. Na prvý, tretí a piaty valec sú totiž vopred umiestnené Wild symboly. Získať na automate zaujímavú výhru je v tomto prípade viac než pravdepodobné.

Skúste automat Super Joker 40 v Tipsport kasíne

Tak čo, oslovil vás online slot Super Joker 40? Veríme, že áno. Vyskúšať si ho môžete kľudne aj zadarmo v niektorom slovenskom online kasíne. Túto hru od Kajotu môžete hrať na tablete, počítači, či na svojom mobilnom zariadení. Nech sa darí!

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Retro výherný automat
Online kasíno
Tipsport
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty