Slovmatic online automaty

Hraj v kasíne

Vstupný bonus: 3000 EUR

slovmatic logo

Získaj vstupný bonus z prvého vkladu až do 3000 eur a prvých 42 otočiek po 50 centov máš bez rizika.

  • 1. Zaregistruj sa a nechaj si overiť doklady.
  • 2. Tvoj prvý vklad určí výšku vstupného bonusu až do 3000 eur.
  • 3. Zahraj za 21 EUR (prvých 42 pretočení bez rizika, 0,5 EUR/pretočenie) a 21 EUR ti pripíšeme na hráčsky účet, výhry ti zostávajú bez ďalších obmedzení!

Aktuálne jackpoty v kasíne *

Slovmatic Jackpot6640 €

Úroveň
Gold

Slovmatic Jackpot196 €

Úroveň
Silver

Slovmatic Jackpot19 €

Úroveň
Bronze

* aktualizované každú hodinu

Bonusy a akcie pre hráčov v kasíne Slovmatic

Je bezpečné hrať v kasíne Slovmatic? Je toto kasíno držiteľom licencie?

Slovmatic kasíno je plne licencované a regulované podľa slovenských zákonov, čo zaručuje legálne a bezpečné prostredie pre všetkých hráčov. S najmodernejšími bezpečnostnými protokolmi a šifrovacími technológiami sú osobné údaje a finančné transakcie hráčov v bezpečí.

Aký bonus ponúka kasíno pre nových hráčov?

bonus z prvého vkladu až do 3000 eur. prvých 42 pretočení bez rizika (0,5 EUR/pretočenie)

Aké typy kasínových hier nájdete v ponuke kasína Slovmatic?

V Slovmatic kasíne nájdete širokú škálu kasínových hier vrátane výherných automatov, rulety a blackjacku. Kasíno spolupracuje s významnými dodávateľmi, takže si tu môžete zahrať aj také legendárne hry Respin Joker, Multiplay Hot, Joker 27 Plus, či Gates of Olympus.

Hry od ktorých dodávateľov si tu môžete zahrať?

V kasíne Slovmatic nájdete kasínové hry od: Amusnet, Apollo Games, Betinsight Games, EASIT, e-gaming, Kajot Games, Pragmatic Play, SYNOT Games, Tech4Bet,

Sú v kasíne aj online automaty s progresívnymi jackpotmi?

Áno, Slovmatic kasíno ponúka niekoľko automatov s progresívnymi jackpotmi, ktoré hráčom umožňujú vyhrať atraktívne sumy. K dispozícii sú Slovmatic jackpoty, Amusnet jackpoty a Synot Progressive Bonus.

Je možné v kasíne získať freespiny?

Slovmatic kasíno pravidelne ponúka freespiny ako súčasť svojich promo akcií pre nových aj existujúcich hráčov. Tieto freespiny môžu byť viazané na konkrétne hry alebo udalosti.

Aké ďalšie akcie robieva kasíno pre hráčov?

Slovmatic kasíno organizuje pravidelné turnaje a rôzne promo bonusové akcie pre svojich hráčov. Tieto akcie sú navrhnuté tak, aby zvýšili zábavu a napätie z hry a zároveň odmenili hráčov za ich vernosť a aktivitu.

Má stránka mobilnú verziu, prípadne existujú mobilné aplikácie?

Slovmatic kasíno ponúka optimalizovanú mobilnú verziu svojej webovej stránky, ktorá umožňuje hráčom pohodlné hranie na smartfónoch a tabletoch. Rovnako tak je k dispozícii aj mobilná aplikácia pre ešte väčšie pohodlie pri hraní obľúbených hier. Stiahnuť si ju môžete priamo zo stránky kasína.

Akými spôsobmi je možné vkladať peniaze a vyberať výhry?

Hráči môžu v Slovmatic kasíne vkladať a vyberať peniaze prostredníctvom rôznych metód, ktoré sú bezpečné. Využiť je možné platobné karty, prevody cez bankové účty, ale aj SMS platby či paysafecard.

Ako kontaktovať zákaznícku podporu?

Zákaznícka podpora Slovmatic kasína je dostupná prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo live chatu na webovej stránke. Tím podpory je pripravený pomôcť hráčom s akýmikoľvek otázkami alebo problémami.
Hracie automaty