Booming Games online automaty

Hracie automaty od Booming Games nájdete v kasínach

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Booming Games vo svojom portfóliu?

Booming Games je mladá spoločnosť, ktorá sa zameriava výhradne na vývoj výherných automatov. Na trhu iGamingu sa objavila v roku 2014, no za tento čas vyprodukovala viac než 140 titulov. V jej ponuke nájdete rôzny mix žánrov, kde sa klasické výherné automaty miešajú s modernými a komplexnými témami.

Aké témy automatov Booming Games preferuje?

Portfólio hier od Booming Games je veľmi široké. Na automatoch nájdete okrem ovocia aj množstvo iných a inovatívnych tém – zvieratá, autá, komiksy, krimi, rozprávky, fantasy či mytológiu.

Ponúkajú hry od Booming Games aj špeciálne bonusové funkcie?

Booming Games sa snaží konkurovať ďaleko skúsenejším providerom, a preto na automatoch nájdete dostatok bonusov a špeciálnych funkcií. Niektoré tituly navyše obsahujú zaujímavé bonusové minihry, iné zase obojsmerné výherné kombinácie. Výber je naozaj rozmanitý.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Booming Games?

Obľúbené voľné pretočenia na automatoch od Boming Games nechýbajú, no nie všetky hry nimi disponujú. Vo väčšine prípadov ich získate po vytočení troch symbolov Scatter.

Čím sú automaty od Booming Games špecifické?

Hry od Booming Games sú vytvorené v jazyku HTML5, obsahujú prepracovanú 3D grafiku a animácie sú vo vysokom rozlíšení. V knižnici sa nenachádza žiadna hra, ktorá by nebola dostupná na mobilnom zariadení. Hoci spoločnosť Booming Games na trhu nepôsobí dlho, okrem vizuálnej atraktivity určite oceníte aj akčné bonusové funkcie.

Ktoré hracie automaty od Booming Games by vám nemali ujsť?

Booming Games vytvára hracie automaty, ktoré sú pútavé, tematické a inovatívne. Niektoré z nich sú medzi hráčmi obzvlášť obľúbené. Určite vyskúšajte Sugar Skull, Big Wins, Lava Loca, Astro Pandas, Booming 777 Deluxe alebo Booming Bananas.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Booming Games?

Automaty od Booming Games sú graficky prepracované, ponúkajú množstvo zaujímavých bonusov a neobyčajné témy. No v ponukách online kasín nie sú až tak rozšírené a pre začínajúcich hráčov môže byť širšie bonusové vybavenie daného automatu menším mínusom.
Hracie automaty