NetEnt online automaty

Hracie automaty od NetEnt nájdete v kasínach

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má NetEnt vo svojom portfóliu?

Švédsky výrobca hier Net Entertainment (skrátene NetEnt) patrí medzi najznámejších výrobcov online kasínových hier. V portfóliu tohto dodávateľa nájdete veľký počet skvelých hracích automatov. Medzi ich hrami v portfóliu nechýbajú ani rulety, kartové hry či rôzne varianty videopokru.

Ktoré témy automatov tento výrobca hier preferuje?

NetEnt patrí medzi providerov, ktorí sa nesústreďujú len na určitú tému hier. Vytvárajú rôzne rozmanité automaty na prakticky všetky témy od výmyslu sveta. Od NetEntu si preto môžete zahrať jednak klasické retro hry so symbolmi ovocia alebo drahých kameňov, no v ponuke nájdete hlavne rôzne pirátske, hudobné, filmové, dobrodružné, zvieracie sloty, ale aj hororové kúsky a mnoho ďalších skvelých hier.

Ponúkajú hry od NetEnt aj špeciálne bonusové funkcie?

Áno, drvivá väčšina hracích automatov od NetEntu je doslova preplnená skvelými špeciálnymi funkciami. V mnohých ich hrách sa môžete tešiť na kreatívne bonusy, free spiny, re-spiny, minihry a ďalšie zaujímavé zlepšováky, ktoré majú na starosti nielen špeciálne symboly Wild a Scatter.

Ako často sa objavujú v online automatoch od NetEntu free spiny?

Free spiny patria medzi najobľúbenejšie bonusy kasínových hráčov a sme preto veľmi radi, že získať voľné otočky môžete aj v mnohých NetEnt online automatoch. K tomu, aby ste si zahrali bonusovú hru s pretočeniami zadarmo vám v drvivej väčšine ich slot dopomôžu Scatter symboly. V mnohých ich automatoch si môžete vybojovať ďalšie voľné zatočenia aj počas bonusovej hry s free spinmi.

Čím sú NetEnt automaty špecifické?

Valcové hry NetEntu sú špeciálne vďaka svojmu nádhernému vizuálu, dokonalými zvukmi a v neposlednom rade aj vďaka hojnosti špeciálny funkcií a bonusov, ktoré si v týchto hrách môžete vybojovať.

Ktoré hracie automaty od tohto providera by vám nemali ujsť?

Online automaty od NetEntu patri medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie hry v európskych kasínach. Stačí keď spomenieme legendárne sloty ako napríklad Starburst, Twin Spin či Gonzo´s Quest, ktoré budú takmer každému skúsenejšiemu hráčovi niečo hovoriť. Každopádne odporúčame vyskúšať čo najviac ich hier, medzi ktorými by ste nemali obísť ani automaty ako napríklad Jack Hammer 2, Blood Suckers II, Berryburst či Joker Pro.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od NetEntu?

Silnými stránkami automatov NetEntu je určite ich vizuál, ale aj skvelé zvukové spracovanie, jednoduché ovládanie a fantastické špeciálne funkcie a bonusy. Ťažko nájsť v týchto hrách slabšie stránky, no možno občas komplikovanejšie špeciálne funkcie či vysoká volatilita.
Hracie automaty