81 Hot Ways

81 Hot Ways

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat 81 Hot Ways zadarmo

Pohodové a jednoduché hranie

I tak by sa dal v skratke opísať online výherný automat 81 Hot Ways. Nenájdete na ňom žiadne náročné a krkolomné bonusy a jeho triviálne vlastnosti ocenia hráči s menej skúsenosťami. Ovnako aj tí, ktorí vyhľadávajú nenáročné retro hry a rýchle točenie valcov bez zbytočných minihier a bonusových funkcií.

Za 4 sedmičky 160-násobok stávky

Online automat 81 Hot Ways vymysleli autori hier zo spoločnosti Tech4bet. Ide o ovocnú klasiku, ktorá vám svojou štruktúrou určite nezamotá hlavu. Skladá sa zo 4 valcov, 3 riadkov a 81 výherných línii, čo v podstate prezrádza i jeho názov. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. Na automate nájdete 9 rôznych symbolov. Medzi nimi sú rôzne druhy ovocia, BAR-y, sedmičky a predsa aj jeden bonusový symbol. Najvyššiu hodnotu v hre má červená sedmička. Za tri jej zobrazenia získate 16-násobok stávky, za štyri už pekný 160-násobok stávky. A to už pri jednoduchej rýchlej hre stojí za to, pravda?

Jediným bonusovým symbolom na automate 81 Hot Ways je Wild symbol. Tento divoký symbol je žolíkom a v prípade potreby supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Okrem toho disponuje ešte jednou špeciálnou funkciou, vďaka ktorej môžu byť výsledné sumy o niečo atraktívnejšie. Ide o násobitele výhier. Platí nasledovné:

  • 1x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x2
  • 2x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x4
  • 3x Wild symbol vo výhernej kombinácii = výhra x8

V kasíne eTipos.sk si 81 Hot Ways vyskúšate aj zadarmo

Vďaka kombinácii Wild symbolu a násobiteľov výhier je možné na automate 81 Hot Ways dosiahnuť naozaj pekné výhry. Keby však autori do hry zakomponovali napríklad funkciu na zdvojnásobenie výhier - Gamble (Risk) - bolo by to ešte zaujímavejšie. Na druhej strane jednoduchá štruktúra tohto automatu je priam ideálnym odrazovým mostíkom pre tých, ktorí s online automatmi nemajú dostatok skúsenosti. Vyskúšať si ho môžete v kasíne eTipos.sk, kde ako obvykle, to ide aj úplne zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty