After Dark

After Dark

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat After Dark?

After Dark pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií.

Aká je téma hry After Dark?

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Online slot After Dark disponuje Wild symbolom, ktorý dokáže expandovať po celom jednom valci.

Je možné v hre After Dark získať freespiny?

Nie, bonusovú hru s voľnými pretočeniami tu nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Táto hra neobsahuje progresívne jackpoty. No v niektorých kasínach môže byť automat After Dark doplnený o platformové Jackpoty daného kasína.

Ako vyhrať na hracom automate After Dark?

Náš tip: Výhry za symboly 9, 10, J alebo Q sú vynásobené extra multiplikátorom. Až 5-násobok výhry získate za zobrazenie 15 zhodných symbolov.

Vyskúšajte si výherný automat After Dark zadarmo

Desivá atmosféra ako zo záhrobia. Tak na nás na úvod zapôsobil online slot After Dark, ktorý pribudol do našej zbierky recenzií automatových hier. Túto online mašinku vyvinuli v e-gaming a musíme povedať, že sme si ju skutočne vychutnali. Ale poďme pekne po poriadku.

Hlavnými prvkami hracieho automatu After Dark je 5 valcov a 4 riadky. Výherných línií tu nájdete 5. Poviete si iba? No nie je to moc, avšak ak vytočíte na niektorej z tých línií výhernú kombináciu, získaná výhra vás určite príjemne poteší, pretože väčšinou ide o krásne čiastky. Na valcoch naskakuje dohromady 12 rôznych symbolov, ktoré by sme mohli rozdeliť do dvoch kategórií. Tou prvou sú strašidelné symboly, ako Upír, Netopier, Koza, Vrana, Mačka a divoký symbol. Po chvíľke hrania nám na rozdiel od Vampire Bride neprišli až také strašidelné, predsa len ide o karikatúry. Zvyšné symboly sú vo forme čísel a písmen ako poznáte pri kartách, a preto tu zazriete 9, 10, J, Q, K, A. Maximálka, ktorú tu môžete vyhrať, je 500-násobok vašej stávky.

Bonusy a funkcie hracieho automatu After Dark

Wild symbol nechýba ani v tejto hre a nájdete ho tu ako symbol, na ktorom sa zobrazujú krvilačné tesáky. Jednoznačne s patričným zvukovým efektom patrí medzi tie najdesivejšie symboly na tomto slote. Ako obyčajne, divoký symbol nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii, avšak v tomto prípade nie je úplne obyčajný. Ak ho vytočíte, expanduje po celom valci a môže vám pomôcť k vytúženej výhernej kombinácii na viacerých výherných líniách. Ďalšou vecičkou, ktorá vám môže dopomôcť k výrazne vyššiemu zisku, je násobiteľ, takzvaný multiplikátor. A ako funguje? Jednoducho. Výhry za symbolmi 9, 10, J, Q sú týmto multiplikátorom vynásobené, vďaka čomu bude vaša výhra ešte vyššia.

Súčasťou tohto automatu sú aj funkcie autoplay a zrýchlená hrá. Predovšetkým autoplay patrí medzi obľúbené funkcie viacerých hráčov online kasína. Nastavíte si len výšku stávky na jedno otočenie, kliknete na symbol dvoch šípok, ktoré naznačujú opakovanie a hra beží. Ak chcete tento režim vypnúť, opäť je to veľmi jednoduché. Kliknete opäť na tieto dve šípky.

Vyskúšajte si After Dark v kasíne etipos.sk

Tak čo, upútal vás online výherný automat After Dark od e-gaming? My sme s ním boli spokojní. Možno by sme tu privítali viac druhov bonusov, ale každopádne musíme túto výhernú hru hodnotiť pozitívne. Vyskúšajte si ju zahrať v online kasíne na eTipos.sk a veríme, že nám dáte za pravdu. Ak vás to vtiahne do sveta záhrobia, nezľaknite sa príšer a vychutnajte si jazdu za krásnymi výhrami.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
e-gaming
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty