Dragon Champions

Dragon Champions

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Dragon Champions zadarmo

Vzrušujúce a napínavé dobrodružstvo zažijete s online výherným automatom Dragon Champions. Autori hier z Playtech-u sa tentoraz nechali inšpirovať fantasy hrou Dungeons & Dragons a valce obsadili symbolmi nebezpečného draka a niekoľkých odhodlaných bojovníkov.

6 valcov výherného automatu a 4 096 ciest k výhre

Slot Dragon Champions sme si veľmi rýchlo obľúbili z dvoch jednoduchých dôvodov. Nie je vyskladaný z 3 či 5 valcov, ale rovno zo 6, a ponúka dovedna až 4 096 ciest k výhre. Ano, jedná sa o multilíniový automat podobne ako Break Away od Microgaming, či Dragons of Fortune od Synot Games. A druhým dôvodom sú jeho symboly s dračím ohňom s pekelnými bonusmi. Poďme ale pekne postupne.

Dragon Champions tvorí teda 6 valcov, 4 riadky a k dispozícii je 4 096 ciest k výhre. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Získať môžete až 100 freespinov

Prvá vec, ktorá nás okúzlila, boli symboly s dračím ohňom. Akonáhle taký vytočíte, v prípade dosiahnutia výhernej kombinácie expanduje na ďalšie 4 políčka (doprava, doľava, hore a dole). Okrem toho slot Dragon Champions disponuje ďalšími bonusmi.

Wild symbol ako logo hry klasicky nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Do hry s 8 voľnými pretočeniami sa dostanete po zisku 3 symbolov Scatter, vyobrazených ako „free games“. Za 4 Scatter symboly je to 15 free spinov, za 5 už 25 free spinov, no a za 6 symbolov Scatter parádnych 100 voľných pretočení. Áno, čítate správne. To je už naozaj pekelné číslo, čo poviete? A aj počas freespinovej hry je možné získať opätovne ďalšie voľné pretočenia.

Nevedeli sme sa od Dragon Champions odtrhnúť

Slovenské online kasína konečne zaradili do svojej ponuky výherný automat, pri ktorom sme sa nielen dobre zabavili, ale priniesol nám aj niekoľko zaujímavých výhier. 4 096 ohnivých ciest za výhrou, možnosť vytočiť luxusných 100 freespinov a symboly expandujúce na vedľajšie pozície. Tieto vlastnosti si vás okamžite získajú, rovnako ako nás. Vyskúšajte si Dragon Champions a budete s nami súhlasiť.

7000 EUR pre nových hráčov v kasíne

DOXXbet logo

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Playtech
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
DOXXbet
Naše hodnotenie:
Hracie automaty