Turbo 27

Turbo 27

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Retro automat 3x3 od Kajot Games

Jednoduchosť a prehľadnosť. To sú charakteristické črty a sprievodné znaky väčšiny kasínových hier od Kajot Games. Ak ste ich fanúšikom, radi by sme vám dali do pozornosti online výherný automat Turbo 27. Je taký jednoduchý, že po nasledujúcich pár riadkoch vám bude všetko jasné.

Podobne ako pri automate Joker 27, aj tu už samotný názov napovedá, že hráte na 27 výherných líniách. Keďže ide o stroj s 3 valcami a 3 riadkami a na výhernú kombináciu potrebujete 3 rovnaké symboly, nemusíme riešiť či sú výherné kombinácie platné zľava doprava alebo sprava doľava. Ak získate behom spinu výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, tieto výhry sa samozrejme sčítajú.

Vyskladajte názov TU-R-BO

Keďže Turbo 27 je klasický retro slot, na valcoch sa objavujú notoricky známe symboly ovocia, sedmičiek, zvončekov a BAR-ov. Nechýba tu však ani Wild symbol, ktorý ako žolík nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Zároveň ide o symbol s najvyššou hodnotou na slote.

A čo vlastne znamená to slovo Turbo v názve online atomatu? To si hneď vysvetlíme. Na valcoch sa točia tri symboly označené písmenami: “TU“ na prvom valci, “R“ na druhom valci a “BO“ na treťom valci. Pokiaľ ich vytočíte naraz, získate 10 voľných pretočení. V hre s freespinami dochádza ešte k jednému špeciálnemu javu. Akonáhle sa objaví symbol R, a to kdekoľvek, dosiahnutá výhra sa automaticky zdvojnásobí.

Počas hrania môžete využiť funkciu automatického točenia, ktorá vám hru výrazne zjednoduší a zrýchli.

Hrajte Kajot automat Turbo 27 najskôr zadarmo

K online automatu Turbo 27 nepotrebujete už nič viac vedieť, no na začiatok si ho vyskúšajte zadarmo bez registrácie. Ocenia to najmä neskúsení a začínajúci hráči. Hrací automat Turbo 27 ponúkajú pre vás len niektoré online kasína, ktoré majú vo svojej ponuke Kajot automaty, napríklad Tipsport.

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Retro výherný automat
Online kasíno
Tipsport
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty