Endorphina online automaty

Hracie automaty od Endorphina nájdete v kasínach

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Endorphina vo svojom portfóliu?

Softvérová spoločnosť Endorphina, ktorá má sídlo v Prahe, bola založená v roku 2012. Za pár rokov sa zaradila medzi úspešných poskytovateľov automatov a získala niekoľko prestížnych ocenení. V ponuke hier nájdete iba online sloty, žiadne iné kasínové hry spoločnosť nevyvíja.

Aké témy automatov Endorphina preferuje?

Ponuka hier od Endorphina sa rokmi rozšírila a dnes si môžete vyberať z rôznych tém. Okrem klasických ovocných nechýbajú dobrodružné, zvieracie, strašidelné, fantasy či mytologické automaty. Knižnica hier je skutočne bohatá.

Ponúkajú hry od Endorphina aj špeciálne bonusové funkcie?

Vybrať automat od Endorphina si môžete aj podľa jeho bonusovej štruktúry. Na slotoch nájdete Wild symboly, Scatter symboly, násobitele výhier aj s progresívnou vlastnosťou, freespiny či funkciu Gamble (Risk).

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Endorphina?

Voľné pretočenia sa na automatoch od Endorphina vyskytujú pomerne často. Na niektorých slotoch si ich môžete dokonca za vopred stanovený poplatok kúpiť.

Čím sú Endorphina automaty špecifické?

Zaujímavosťou je funkcia Bonus POP, pomocou ktorej si zakúpite freespiny, pričom na niektorých automatoch ich môžu sprevádzať rôzne špeciálne vlastnosti ako napríklad zvýšené kaskádovité násobitele výhier alebo expandujúce symboly.

Ktoré hracie automaty od Endorphina by vám nemali ujsť?

Z celého množstva automatov vytvorených spoločnosťou Endorphina spomenieme aspoň tituly ako Mystery Of Eldorado, Satoshi's Secret, Taboo, Dia de los Muertos, Kamchatka a Jetsetter.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Endorphina?

Online hracie automaty od Endorphina sa od konkurencie výrazne odlišujú. A to predovšetkým skvelým grafickým 3D prevedením a dobrodružnými témami. Veľkým plusom je široká škála počtu výherných línií, ktorá sa pohybuje od 5 do 1024 paylines. Ako malé mínus možno považovať niekedy až príliš zdĺhavé animácie.
Hracie automaty