Microgaming online automaty

Hracie automaty od Microgaming nájdete v kasínach

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Aké hry má Microgaming vo svojom portfóliu?

Spoločnosť Microgaming patrí medzi popredných svetových dodávateľov kasínových hier. Microgaming vytvoril v roku 1994 prvý kasínový online softvér a od tej doby má na konte už stovky vyrobených hier. Od Microgamingu si môžete zahrať hracie automaty, ruletu, blackjack a rovnako tento dodávateľ ponúka aj možnosť zabaviť sa v live casine s reálnymi dílermi.

Aké témy automatov Microgaming preferuje?

Pri obrovskom množstve online automatov, ktoré Microgaming vyprodukoval, je prakticky nemožné určiť jednu tému, na ktorú by sa jeho vývojári sústreďovali. V portfóliu tohto dodávateľa nájdete ovocné, retro, dobrodružné, filmové, športové, podmorské, hororové sloty a mnoho ďalších iných kúskov.

Ponúkajú hry od Microgamingu aj špeciálne bonusové funkcie?

Online automaty od Microgamingu ponúkajú skvelý herný zážitok vrátane zaujímavých špeciálnych funkcií a bonusov. V týchto hrách sa môžete tešiť na špeciálne bonusové hry, pretočenia zadarmo, multiplikátory výhier, expandujúce a lepivé divoké symboly a ďalšie skvelé špeciálne vylepšenia.

Ako často sa objavujú free spiny na online automatoch od Microgamingu?

Zatočenia zadarmo je možné získať v drvivej väčšine Microgaming automatov. Zabezpečia vám ich najčastejšie Scatter symboly, ktoré keď si v požadovanom počte na valcoch vytočíte, dostanete možnosť zahrať si bonusovú hru s pretočeniami zadarmo.

Čím sú Microgaming automaty špecifické?

Hry od dodávateľa Microgaming nevynikajú nejakým extra špeciálnym vizuálom. Tým, čo vás na týchto slotoch upúta sú predovšetkým atraktívne špeciálne funkcie a bonusy, ktoré v nich môžete získať. Práve vďaka týmto bonusom a pohodovému ovládaniu sa tešia Microgaming hry veľkej obľube hráčov po celom svete.

Ktoré hracie automaty od Microgamingu by vám nemali ujsť?

Z niekoľkých stoviek automatových hier od Microgamingu si vyberie určite každý hráč. Medzi legendárne hracie automaty patria napríklad sloty Mermaids Millions, Break Away či Retro Reels Extreme Heat.

Aké sú silné a slabé stránky online automatov od Microgamingu?

Keďže hry od tohto dodávateľa sú vo svete veľmi vyhľadávané, prevahu v nich majú logicky silné stránky. Príjemný vizuál, jednoduché ovládanie, nápadité témy a množstvo skvelých špeciálnych funkcií. Aj takto by sme v jednoduchosti mohli opísať silné stránky automatov Microgamingu. Čo sa týka slabších stránok, tam by sme mohli v niektorých prípadoch zaradiť trocha obyčajné grafické prevedenie a zvuky.
Hracie automaty