Športové hracie automaty

Športové hracie automaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Športové zápolenie na valcoch hracích automatov

Okruh tém hracích automatov je pestrý, rovnako ako život okolo nás. Sme preto veľmi radi, že tvorcovia týchto hier nezabúdajú ani na také témy ako je šport. Športovanie je pre ľudí veľmi prospešné, keďže vďaka športu je možné si udržovať zdravie, no slúži aj na psychický relax či na zábavu.

Futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná, motorizmus a takto by sme mohli s vymenovaním športov ešte veľmi dlho pokračovať. Všetky z nich majú po svete množstvo obľúbencov, niekto ich praktizuje aktívne, niekto zasa rád tieto športy sleduje. A vo svete hazardu si šport môžete užiť do sýtosti tak isto. Niekto rád tipuje na športové udalosti, iní hráči si zasa radi zahrajú nejaký ten online automat so športovou tematikou. Prirodzene, týchto hracích automatov nie je toľko ako tých o pokladoch z Egyptskej púšte, no aj medzi športovými hrami nájdete veľmi vydarené kúsky.

Samozrejme najpopulárnejší šport sveta, futbal, medzi týmito hracími automatmi nechýba. Jedným z takýchto príkladov je online automat Bicicleta (Yggdrasil) s lepivými Wild symbolmi a freespinmi. Hracia plocha slotu je umiestnená na parádnom futbalovom štadióne a na 5 valcoch a 4 riadkoch vytvárate výherné kombinácie na niektorej z 25 výherných línií. Ďalším futbalovým slotom je hra Football: Champions Cup od dodávateľa NetEnt, v ktorej sa môžete tešiť na bonusovú hru, free spiny či tri typy Wild symbolov. Rovnako Betsoft sa môže popýšiť futbalovým automatom. Na mysli máme slot s názvom Hat Trick Hero s expandujúcim Wild symbolom.

Medzi hracími automatmi nájdete aj hokej. Ak tento šport máte radi, určite by ste nemali obísť automat Break Away od Microgamingu. Nejde síce o žiaden graficky skvost, no tento slot vás upúta predovšetkým svojimi špeciálnymi funkciami, medzi ktorými nechýba možnosť získania pretočení zadarmo.

Adrenalín a skvelý zážitok si zaručene vychutnáte aj pri bojových športoch. Jednou z bojových hier je automat Rocky od Playtechu. Táto mašinka vás vizuálom príliš neohúri, no špeciálnymi funkciami už áno. V tomto online automate je možné si vybojovať free spiny a taktiež sa tu môžete tešiť na pútavú bonusovú hru, z ktorej si môžete vyslúžiť skvelé výhry.

Pri bojových športových hrách ešte chvíľu zostaneme. Chceme vám totiž ešte v krátkosti predstaviť Doxxbet automat Attila 81 od providera Tech4Bet. Ide o hru na bojovú nôtu, v ktorej je hlavnou postavou slovenských MMA šampión Attila Végh. Okrem skvelej grafiky a hlášok Attilu vás upútajú aj špeciálne funkcie, re-spiny a voľné zatočenia.

Na valcoch však nájdete aj iné športy: Golf (Golden Tour od Playtech, Gold Trophy 2 od Play’n GO), konské dostihy (50 Horses od Amusnet) či motorizmus (Desert Drag od Booming Games, Win and Race od Apollo Games).

Vyskúšajte si športové automaty zadarmo

Každý hráč vyhľadáva iné typy online automatov, a preto ak nemáte skúsenosti s tými športovými, určite využite možnosť a zahrajte si ich na skúšku úplne zadarmo, pre zábavu vo forme demoverzie. A ak vás niektorý z nich ohúri okrem športovej témy aj svojou hrateľnosťou, roztočte ho naplno v kasíne.

Hracie automaty