Crazy Genie

Crazy Genie

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Aladinova čarovná lampa

S takou ponukou špeciálnych bonusových doplnkov, akou disponuje online výherný automat Crazy Genie, sme sa veru dávno nestretli. Slot je dielom spoločnosti Red Tiger a nájdete ho v ponuke automatov vo Svete Hier od niké.

Hrací automat Crazy Genie tvorí 5 valcov, 3 riadky a 20 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Až 5 bonusových minihier

Hlavou postavou slotu je Džin, ktorý je počas hry schovaný v čarovnej lapme naľavo od valcov. Je Wild symbolom, čo znamená, že v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Navyše kedykoľvek môže vstúpiť do hry a vylepšiť vaše hráčske konto okamžitou výhrou. To sa nestáva až tak často, no pomerne často sa na valcoch objavujú Scatter symboly. A práve pomoc nich dokážete aktivovať jednu z 5 bonusových minihier. Každá je jedinečná, zábavná a hlavne štedrá na odmeny. Veď posúďte sami:

Bonusová hra Oáza – klikaním budete klepať po lampe, z ktorej budú vypadávať zlaté mince. Ide o okamžitú výhru. Vyhrať sa dá najviac 100-násobok stávky.

Bonusová hra Lampa – klikaním budete po lampe šúchať. Z tej budú vypadávať zlaté mince. Vyhrať sa tu dá až 200- násobok stávky.

Bonusová hra Poklad – v izbe naplnenej pokladmi budete vyberať spomedzi rôznych artefaktov. Získať môžete až 258-násobok stávky.

Bonusová hra Zlato – v tejto minihre máte k dispozícii náhodný počet freespinov. Počas nich vyhodí Džin na políčka zlaté mince, pod ktorými sú ukryté rôzne zaujímavé ceny. Buď ide o ďalšie bonusové hry s voľnými pretočeniami, alebo násobitele výhier. Tu je možné získať až 1068-násobok stávky.

Bonusová hra Dar – Džin vám ponúkne na výber desať zlatých mincí, z ktorých si budete postupne vyberať, až kým nenájdete poslednú s nápisom „zbierať“. Vyhrať môžete až 1179-násobok stávky.

Očarí aj vás? Stavíme sa, že áno

Tak čo poviete? Zapáčil sa vám po týchto slovách online slot Crazy Genie? Nečudujeme sa, pokiaľ áno. Nás si jeho bonusové minihry okamžite získali. Zaregistrujte sa v kasíne, využite bonusy, súťaže, kasínové turnaje a užite si nekonečnú štedrosť kúzelného Džina aj vy.

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty