Filmové videoautomaty

Filmové videoautomaty

Prečítajte si tiež

Zobraziť všetky články

Hracie automaty s motívom filmových či seriálových príbehov

Veľmi obľúbenou témou hracích automatov sú aj filmy a seriály. Mnoho filmov a seriálov si získa milióny priaznivcov po celom svete, na čo zareagovali aj tvorcovia online automatov a k viacerým známym plátnovým kúskom si môžete v súčasnosti zahrať aj kasínový herný ekvivalent.

Dobrodružné, hororové, sci-fi, akčné a ani ďalšie filmové kategórie nechýbajú v herných prevedeniach automatov. Zrejme každý má nejaký svoj obľúbený film či seriál. Niekto viac, niekto menej, no ak ste fanúšikom kinematografie a radi si doprajete aj kasínovú zábavu, obe záľuby môžete spojiť. Vo licencovaných valcových hrách sa na túto tému budete stretávať so známymi filmovými či seriálovými postavičkami a častokrát v nich nechýba ani hudba z týchto diel. Aké konkrétne sloty si budete môcť vo vybraných online herniach zahrať? Vymenovať všetky by bolo prakticky nemožné, no uvedieme vám zopár príkladov.

Na začiatok začneme licencovaným automatom The Mummy od Playtechu podľa rovnomenného názvu kultového filmu. Hracia plocha má 5 valcov a budete sa na nej stretávať s najznámejšími postavami podľa tohto filmu. Okrem skvelej grafiky a zvukov vás tu určite upúta množstvo špeciálnych funkcií, za ktoré spomenieme napríklad expandujúci divoký symbol, free spiny, superpretočenia, či násobitele výhier. Táto hra je rovnaká pecka ako jeho predloha v podobe filmu.

Medzi automatmi nechýba ani populárna Lara Croft. Áno, áno, na mysli máme film Tomb Raider, ktorý premietli na valce vývojári z Microgamingu. Tento automat má 5 valcov, 3 riadky a vyhrať je tu možné vďaka 15 výherným líniám. Grafikou hra príliš neoplýva, no to najlepšie táto hrá ponúka na bonusoch. Zahrať si tu môžete bonusové hry a rovnako si tu môžete vybojovať aj obľúbené free spiny.

S opisom filmových hracích automatov by sme mohli pokračovať hodnú chvíľu, no spomenúť by sme chceli aj tie seriálové. Medzi nimi nájdete napríklad sloty ako Game of Thrones (Microgaming), Jumanji (NetEnt) či Star Wars (IGT), Avengers (Playtech).

Užite si licencované filmové a seriálové automaty zadarmo

Filmové a seriálové online automaty sú medzi hráčmi veľmi obľúbené. Väčšina z nich sa vám bude páčiť aj svojim prevedením a predovšetkým množstvom špeciálnych funkcií. Určite vám ich preto odporúčame vyskúšať na začiatku aj úplne zadarmo, aby ste vedeli, čo vás v nich čaká.

Hracie automaty